Beseda s prezidentem Jihotyrolského svazu chovatelů haflingů

Český svaz chovatelů haflingů Vás srdečně zve na besedu s prezidentem a ředitelem Jihotyrolského svazu chovatelů haflingů (Itálie), která se koná v neděli 4. března 2007 od 11.00 hodin v prostorách Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem.

Český svaz chovatelů haflingů

 Vás srdečně zve na

besedu s prezidentem a ředitelem Jihotyrolského svazu chovatelů haflingů (Itálie)

která se koná

v neděli 4. března 2007 od 11.00 hodin

v prostorách Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem

 Cílem besedy bude informovat o chovu haflingů v České republice a ve světě, o způsobu hodnocení a testování koní, výběru hřebců atp. Prostor bude v případě zájmu věnován i provedeným a chystaným změnám v organizaci chovu v ČR a samozřejmě dotazům přítomných.

Po ukončení besedy se lze zúčastnit prohlídky Equinního reprodukčního centra pana Müllera v Mněticích.

Během akce bude samozřejmě možné se přihlásit do svazu, na akce konané ČSCHH (plánujeme červnový zájezd na evropskou výstavu haflingů v Meranu) a v prodeji bude i sborník o chovu haflingů v ČR (pro členy svazu zdarma).

 

Další podrobnosti poskytne předseda ČSCHH pan Rudolf Nachtigal na telefonu 602 523 002. Pro informace v den pořádání akce prosíme volejte na tel. 603 549 083 (p. Kuchařová) nebo 728 311 581 (Ing. Kutilová).

Podobné články

Když jsem byla malá, byla mým vzorem číslo jedna. Žena, které nechybí odvaha a která navzdory předsudkům jde za svým snem. Tomu pak neváhá hodně…

Chov koní Kinských přinesl pět vítězů Velké pardubické a mnoho věhlasných steeplerů. Tito jedineční koně tvoří nedílnou součást historie čs. chovu a…