O nás

Web EQUICHANNEL.cz byl spuštěn v roce 1997. Naším posláním je přinášet vám kvalitní nformace, rozšiřovat obzory, ukazovat cesty.

O našem portálu

Od roku 1998 celých 11 let provozovalo EQUICHANNEL.cz stejnojmenné občanské sdružení. V průběhu let jsme navázali spolupráci s mnoha novými autory a redakcemi v Čechách i v zahraničí a tento vývoj vyústil v roce 2005 v realizaci společného webu EQUICHANNELu a časopisu Jezdectví. Po rozpuštění sdružení jsme se ale rozhodli jít opět vlastní cestou, v duchu nezávislého obsahu webu, který se nebojí změn v myšlení, novinek ani odbornějších či kontroverzních témat.

EQUICHANNEL.cz je od počátku existence oficiálně registrovaným periodikem s ISSN 1213-0737.

Certifikát pro EQUICHANNEL.czV roce 2010 zařadila Národní knihovna EQUICHANNEL.cz do databáze sledovaných a archivovaných zdrojů. Stali jsme se tak se svými původními, na míru psanými články, trvalou součástí národního kulturního dědictví.

Naše činnost se neomezuje pouze na tvorbu a publikaci článků. Dobré myšlenky uvádíme v život a zajímají nás vaše názory. Vaše otázky či starosti můžeme přetavit v článek, užitečný všem. Ozvěte se nám! (Jak nás kontaktovat co nejjednodušeji?)

V roce 2008 se novým vydavatelem EQUICHANNELu stala Helena Görnerová (viz vydavatelské údaje). Obsah tohoto webu připravuje několikačlenná redakční rada, složená přímo z jezdců, chovatelů a odborníků v oblasti veterinární péče, výcviku nebo například etologie. (Kdo je členem redakce?) Ta zajišťuje, aby obsah byl na požadované odborné úrovni, pestrý, vyvážený a hlavně přínosný pro praktický život lidí kolem koní.

Po dvaceti letech provozu zůstává naše mise stále pevně daná. Přinášet kvalitní informace, povzbuzovat vás k růstu - a samozřejmě - užívat si společnosti koní!

Děkujeme, že nás čtete! :)

Inzerujte u nás

EQUICHANNEL.cz vám nabízí přesně cílenou propagaci v sektoru chovu koní a jezdectví.

Pro maximální účinnost vaší reklamy doporučujeme:
  1. Rozmyslet si přesný cíl reklamy (zvýšení prodeje určitého výrobku, zvýšení návštěvnosti vašeho webu, upevnění obecné znalosti vaší značky, získání diváků na seminář…)
  2. Kontaktovat nás na e-mailu inzerce@equichannel.cz s uvedenými podrobnostmi
  3. Propagaci vaší společnosti a aktivit tvoříme zásadně na míru, s hlubokou znalostí našich čtenářů a jejich zvyklostí, kdy můžeme přesně doporučit, která forma reklamy se pro vás v danou chvíli hodí nejlépe.
Proč si vybrat EQUICHANNEL.cz?
  1. Jsme stabilní a nezávislé periodikum, na trhu působíme již 20 let. Lidé EQUICHANNEL milují, proto má od roku 1997 trvale stoupající návštěvnost.
  2. Poskytneme vám podrobné statistiky Google Analytics pro srovnání s konkurencí.
  3. Jsme schopni předložit reference společností, kterým jsme reklamou pomohli.
Chcete u nás inzerovat? Kontaktujte nás na

Equi Press s.r.o.

E-mail: inzerce@equichannel.cz

Tel.: +420 602 579 461

Autoři a redakce
Iveta Jebáčková- Lažanská
Šárka Dolanská
Eva Holubcová
Martina Cerhová
Gabriela Rotová
Helena Görnerová

EQUICHANNEL by absolutně nemohl fungovat bez dlouhé .. dlooouhé řady jmen stálých autorů a pomocníků. Za všechny jmenujme z poslední doby Helu Smutnou, Míšu Burdovou, Pavla Čechovského nebo Filipa Tesaře. Diskuzními fóry se potom svědomitě zabývá jejich moderátorka Alish. Všem vám, moc děkujeme!

Pokud máte pocit, že máte co říct, přidejte se k nám!

Vydavatelské a kontaktní údaje

EQUICHANNEL.cz je pravidelně vycházející magazín, registrovaný jak s ISSN, tak u ÚOOÚ ČR.

EQUICHANNEL.CZ
  1. Vychází nepřetržitě od roku 1997
  2. Má přidělené mezinárodní registrační číslo periodik - ISSN 1213-0737
  3. Hostuje na profesionální bázi na serverech Kaora.cz
Vydavatel
Equi Press s.r.o.
Rozkošného 1058/3, Praha 5 Smíchov, 150 00
IČO: 08132631
DIČ: CZ08132631
plátce DPH
Registrace u Úřadu na ochranu osobních údajů pod č. 00037377
Obchodní rejstřík

Chcete-li naší redakci cokoliv vzkázat, zde je prostor pro rychlé odeslání zprávy přímo z webu. Informujte nás o novinkách ve vašem okolí, o zajímavých lidech a ovšem, co se vás a vašeho soužití s koňmi dotýká. Vaše náměty vítáme a děkujeme za ně.

info@equichannel.cz

Kontaktní formulář
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.