Zvolte jezdeckou osobnost roku!

28. 12. 2006 Josef Malinovský

Veřejné ankety jsou již zaběhnutým koloritem žofínských galavečerů a ani tentokrát tomu nebude jinak. Máte příležitost zapojit se do volby jezdecké osobnosti roku 2006, a to napříč spektrem všech disciplín pod Českou jezdeckou federací. Jezdeckou osobností roku by se měla stát ta osoba, která byla úspěšná v uplynulém roce ať již jako jezdec, trenér, majitel, chovatel, funkcionář, organizátor apod. - zkrátka jakkoliv se zapojila do aktivit kolem jezdeckého sportu, a to významným způsobem, který podle vás předčil všechny ostatní.

Volba Osobnosti roku proběhne dvoukolově. V prvním kole vás nebudeme omezovat žádnou nominací, naopak vy nominujete své favority. Do druhého kola postoupí tři nejúspěšnější adepti, avšak bez prozrazení jejich pořadí, aby nemohlo být ovlivněno další hlasování.


A jak tedy hlasovat?


Pošlete SMS zprávu se jménem svého adepta na telefonní číslo 900 15 08 (jednotné pro všechny operátory) v následujícím tvaru: JE mezera OSOBNOST mezera PRIJMENI mezera JMENO (např. JE OSOBNOST NOVAK JAN). Cena jedné této SMS je 8 Kč včetně DPH. Z každé SIM karty (telefonního čísla) můžete zaslat pouze 1 hlas! Pečlivě proto uvažte, koho do zprávy uvedete. Hlasovat můžete od 28. prosince až do 15. ledna (! – oproti původní informaci uvedené v lednovém Jezdectví je hlasování prodlouženo o čtyři dny). Jména postupujících do druhého kola uveřejníme 25. ledna v únorovém Jezdectví a současně na našich internetových stránkách www.jezdectvi.cz. Druhé kolo hlasování bude probíhat od 25. ledna do 8. února. Mezi autory došlých SMS zpráv rozdělíme celkem 20 vstupenek na zmíněný galavečer a dalších deset jich obdrží věcné ceny (např. předplatné Jezdectví, čepici, popř. ledvinku s logem našeho časopisu).

Poskytovatelem služby je BAUER MEDIA, v. o. s., V. Huga 6, 150 00 Praha 5. Kontakt: sms@bauermedia.cz nebo infolinka: +420 257 323 251, cena hovoru dle vašeho tarifu pro volání do pevné sítě.

Podobné články
Deník

Zanedbané a podvyživené psy, koně a další zvířata odvezli koncem letošního srpna z Křižovatky na Chebsku od jejich majitelky Lenky Spáčilové zástupci…

Idnes.cz

Pomůcky pro strojírenství, stavebnictví i automobilový průmysl dnes už celkem běžně vznikají za pomoci 3D tisku. Jakub Ševčík na 3D tiskárně vyrábí…