Veterinární semináře s Jezdectvím

1. 2. 2007 Josef Malinovský

Časopis Jezdectví připravuje ve spolupráci se společností Cymedica již tradiční sérii veterinárních seminářů, jejichž tématy jsou: Bylinná terapie (fytoterapie) v léčbě koní, Praktická ukázka akupunktury u koní (MVDr. Richard Olajec), Základy veterinární prevence a problematika parazitů v chovu koní (Jana Sládková) atd. První se uskuteční 10. 2. v hřebčíně Napajedla, který si samozřejmě účastníci budou moci prohlédnout. Účastnický poplatek je 150 korun, v případě, že s sebou přinesete tento časopis, získáte jednorázovou slevu 55 korun. V ceně semináře je zahrnuto občerstvení. Přihlásit se můžete do 7. 2. telefonicky na bezplatné lince: 800 137 269, faxem: 311 513 611, nebo e-mailem: info@cymedica.cz. Další termíny seminářů budou v sobotu 24. 3. (západní Čechy – bude upřesněno) a v neděli 25. 3. v Kladrubech nad Labem.

Podobné články

Hasiči přijeli v sobotu do obce Nosislav na Brněnsku. Kůň ležel uvnitř stáje na zemi a nemohl se několik hodin zvednout.

Michaela Pavlisová a její Franklin

Diamond Czech Pony a Jezdecká stáj U ryzáčka… Co je spojuje? A jak se člověk dostane od vrcholového sportu k chovu connemara pony? Cesta je to velmi…