Soustředění s Denisem Soyerem

22. 12. 2008 Josef Malinovský

Zaujal vás rozhovor měsíce v lednovém čísle časopisu Jezdectví s belgickým trenérem Denisem Soyerem (absolventem mj. francouzské vojenské akademie École Nationale d’Equitation Saumur, a držitelem osvědčení této akademie pro skoky, drezuru i všestrannost)? Pak vězte, že jej budete moci již brzy vidět při jeho práci. Ve dnech 9. - 12. ledna s ním totiž pořádá JK Všetice skokové a drezurní soustředění. Lekce jízdárenské (zaměřené na drezurní či skokovou přípravu) budou trvat 45 minut a jsou individuální, lekce skokové pak trvají 60 minut a jsou určeny pro tři jezdce (příp. i více, ovšem za stejných finančních podmínek). Účast na soustředění přijde na 1400 korun za koně a den (nezahrnuje ustájení, které je však k dispozici). Podrobnější informace poskytne Petr Louda (603 252 324, loudaptr@vol.cz), reference pak následující článek.

Podobné články

Hasiči přijeli v sobotu do obce Nosislav na Brněnsku. Kůň ležel uvnitř stáje na zemi a nemohl se několik hodin zvednout.

Michaela Pavlisová a její Franklin

Diamond Czech Pony a Jezdecká stáj U ryzáčka… Co je spojuje? A jak se člověk dostane od vrcholového sportu k chovu connemara pony? Cesta je to velmi…