Šotek nám zamíchal s fotkami

6. 10. 2006 Josef Malinovský Autor fotek: Tomáš Holcbecher

Tiskařský šotek nás v říjnovém čísle Jezdectví opravdu potrápil. Jak mnozí z vás sami poznali, některé fotografie nekorespondovaly s tím, co bylo ve článku uvedeno. Všem dvounohým i čtyřnohým postiženým se velice omlouváme a přinášíme opravný příspěvek.

Začalo to už na straně 15, kde byla zaměněna fotografie nejlépe umístěného Čecha Jiřího Nesvačila senior s bílou čtyřkou Favory Nedvězí (viz horní snímek v tomto příspěvku) za fotografii Zdeňka Jiráska (ten bohužel Světové jezdecké hry v Cáchách nedokončil).

 

 

 

 

 

 

 

 

Dále na straně 36 v dostihové části se ke správné popisce dostala nesprávná fotka – v později anulovaném dostihu (na fotografii v něm vítězí Josef Váňa ml. v sedle Nomona) opravdu nestartovala Ready for Life (správný snímek uveřejňujeme nyní).  

 

A nakonec – strana 38. Jak jste si asi všimli, na fotografii dole není Registana... Po tomto faux pas na ni už opravdu „zapomeneme jen těžko“, jak praví popisek. Všem dvounohým i čtyřnohým postiženým se velice omlouváme.

 

(Foto Tomáš Holcbecher)

Podobné články

Když jsem dělala v roce 2019 první rozhovor s Kateřinou Jindrovou, tušila jsem, že si nepovídáme naposledy. Katčina pracovitost a zápal je totiž…

Blesk

Ve vybraných kinech je stále k vidění Buko, nejnovější film režisérky a scenáristky Alice Nellis. V roli autistky zde exceluje Martha Issová, Anna…