Pozvánka na XV. ročník "Pohár města Kroměříž"

13. 6. 2011 Jana Fatenova Autor fotek: archiv autorky

Vyzkoušeli jste si už, jaké je to zazávodit si v jedinečné historií dýchající zámecké zahradě? Ještě ne? Máte možnost o tomto víkendu.

Již tuto sobotu se v tradičním termínu v Hanáckých Aténách uskuteční XV. ročník skokových závodů „Pohár města Kroměříž 2011", v areálu Pionýrské louky u Podzámecké zahrady. Od 9 hodin na Vás čekají skokové soutěže od stupně ZM do vrcholu dne, soutěže S.

Tyto skokové závody jsou pro „skokany" ze Zlínské oblasti i vrcholem sezóny, zde se totiž rozhodne o skokových mistrech v oblasti.

Nejen jezdeckým sportem zaujme tato akce. Společnost HYJÉ - koně Zlínského kraje, o.p.s. zde vyhlásí vítěze výtvarné soutěže s tématikou koní „Svět koní". Které z 230 výtvarných dílek zvítězilo a z celkového počtu hlasujících (4003) získalo nejvíc hlasů (605), se dozvíte při slavnostním vyhodnocení této soutěže. V areálu můžete kromě krásných koní shlédnout i výstavu 50 nejlepších výtvarných dílek z této soutěže.

Pozvánka na kroměřížské závody

Podobné články

Většina běžných pamlsků, které nabízíte koním, je v syrovém stavu. Kousek mrkve, jablka, hrušky, dýně nebo melounu prostě vždycky potěší, a to aniž…

Takový počet lidí jsem doopravdy nečekala, ale byla jsem mile překvapená...

Terezu Čermákovou s jejím koněm Romeem jste letos mohli vidět v rámci Dne španělských koní v Jítravském Dvorci či doprovodného programu workingového…