Módní show Pepinier při voltižním MS v Brně

8. 6. 2008 Tisková informace Autor fotek: www.studio-lr.com

Slovenský módní návrhář Marcel Holubec W., držitel prestižního titulu TOP STYL DESIGNER 2007, představí svoji vítěznou kolekci „PEPINIÉR“ v rámci doprovodného programu Mistrovství světa a Mistrovství Evropy juniorů ve voltiži. Netradiční módní show se uskuteční v sobotu, 2. srpna 2008 od 19.00 hod v pavilonu V na brněnském výstavišti. Patronkou se stala paní Liběna Rochová.

Hlavním motivem módní show „Pepiniér“ jsou koně, kterým je kolekce věnovaná – klisnám Jasnej, Fany a Lady. Netradiční bude i místo konání - závodní aréna se speciálním jezdeckým povrchem.


„Při vlastní tvorbě mě inspiroval samotný život koní, jejich jednoduchost, upřímnost a krása, kterou jsou obdařeni. Tak jako jsem vycházel z jejich života, vycházel jsem i z jezdecké módy, šermu, brnění určeného pro rytíře a koně. Kolekce mapuje život člověka a zvířete, nonverbální spojení dvou duší prostřednictvím dotyků, zvuků, pohybů, vůní a pohledů“, charakterizuje kolekci autor Marcel Holubec W.


Barevnost je jemná pleťová a bílá jako cukr. Z použitých materiálů dominuje elastický satén, bavlna, hedvábí a tyl.


Kolekce doplňují šperky Bety K. Majerníkové a doplňky Popular Zuzany Kubanové a Michala Rafaje. Choreografii zpracoval přední český choreograf Yemi AD, projekce Branislav Vincze.

Vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketstream. Vstupné je 200 Kč.


Foto: www.studio-lr.com

Podobné články

Když jsem dělala v roce 2019 první rozhovor s Kateřinou Jindrovou, tušila jsem, že si nepovídáme naposledy. Katčina pracovitost a zápal je totiž…

Idnes.cz

Divadlo a hraní ho chytly až s věkem, kdy opustil práci prodavače aut v mototechně. Vášní ke koním ochořel spolu s bratrem Karlem mnohem dřív. Rozumí…