KČT zve na adventní koncert

8. 12. 2013 Milena Andrlová

Dovolujeme si vás pozvat jménem sekce turistiky na koni Klubu českých turistů na slavnostní vánoční koncert, který pořádáme v sobotu 14. prosince 2013 od 16 hodin v Českých Budějovicích jako Významnou akci KČT u příležitosti výročí 10 let turistiky na koni v České republice.

A taková zajímavost - jak to, že koňáci pořádají koncert? Nejen pořádají, také účinkují! Členové obou vystupujících pěveckých sborů z Budějovic a z Rakouska se totiž před lety seznámili právě díky jezdeckým stezkám, ať přímo při putování v sedle, tak na setkáních věnovaných přípravě přeshraničních stezek.

Budeme rádi, když si uděláte v předvánoční době čas a přijdete se zaposlouchat do krásné hudby starých mistrů.

Vstup volný (vstupné dobrovolné)

Kostel sv. Jána je v Českých Budějovicích v ulici Boženy Němcové kousek od centra, parkovat je možno v okolních ulicích nebo na nedalekém parkovišti před českobudějovickou nemocnicí, od nádraží ČD i ČSAD jede MHD.

Přejeme Vám hezký předvánoční zážitek a těšíme se na vás!

Ing. Milena Andrlová, předsedkyně sekce turistiky na koni KČT ČR

plakát

Podobné články

Narodila se v Mimoni, tedy v místě, kde stál známý hřebčín a kde se ještě nedávno pořádaly dostihy. Koně jí učarovali už v dětství, které trávila…

Přímý přenos udílení cen Národního památkového ústavu Patrimonium pro futuro z Nové scény Národního divadla v Praze vysílá stanice ČT Art dne 28.11…