Hema hledá nový domov

24. 9. 2017 Stanice pro koně v nouzi Autor fotek: Stanice pro koně v nouzi

Náš partner EquiVet, který provozuje Stanici pro koně v nouzi o.s., nás poprosil o zveřejnění této zprávy, a tak tak činíme. Pomůžeme najít klisně Hemě nový domov?

Ahoj, jmenuji se Hema a po zrušené rezervaci opět HLEDÁM NOVÝ DOMOV

Jsem 22letá kobylka ČT se slušným vychováním a normální inteligencí.
 Do Stanice pro koně v nouzi jsem byla přijata, protože jsem kašlala a nevypadala jsem moc dobře. Dnes vypadám nadstandardně, určitě mám tak 50 kg víc, než bych měla mít. Ale když mně tak moc chutná.. :-) S radostí sním vše, co dostanu, a když je příležitost, sním to i všem ostatním :-)

S mým kašlem je to tak, že mi trošku vadí pyly, které jsou jen na jaře a v létě, tak trošku pokašlávám. Není to ale žádná hrůza. V zimě jsem nezakašlala ani jednou.

Mám hodně ráda stádo, ve kterém nyní žiju, nechtěla bych nikdy být sama. Úplně nejvíc ze všeho miluji malá hříbátka a poníky, pro hříbátko jsem schopna dokonce položit život. Kdyby někdy nějaké hříbátko zůstalo bez maminky, jsem ihned připravena se ho ujmout včetně toho, že ode mě může pít. Hříbě sice nemám a dlouho jsem neměla, jak ho ale vidím, ihned pouštím mléko. Roli maminky bych dělala úplně nejraději.

Jinak se na mně dá jezdit, nevyhazuji, jsem "solidní partie" :-)
Bez keců jdu tam, kam mám. Nejraději mám procházky krajinou, práci na jízdárně přenechávám mladším, nemám ji již zapotřebí. Nohy mě nebolí, nekulhám, chodím bosky a chodím svižně.

Od mládí nevidím na levé oko, nikomu ze stáda jsem to ale neřekla a nikdo to nepoznal. Jsem 180 cm vysoká atraktivní ryzka s ještě atraktivnějšíma mírama :-) Třeba deku potřebuji minimálně 155 cm dlouhou a to mi ještě trošku čouhá zadek.

Pokud bych vás zaujala a mohla bych u vás bydlet, pást se a žít tak nějak na pohodu, ozvěte se.

Je nás tu ve stádě moc a jak jsem již řekla, vše jim sežeru.
Teď bojuji s trávou. Sice se snaží růst, ale JÁ jsem rychlejší :-)

Podobné články

Co má společného kůň Jana Žižky na Vítkově a ten u zámku ve Slatiňanech?

Ještě před několika lety byly v těchto místech nevábné porosty starých, suchých trav. Pastva velkých kopytníků však proměnila stovky hektarů bývalého…