Haste s námi, co vás pálí – Přestupní řád ČJF

Přestupní řád ČJF v šestnácti bodech shrnuje podmínky a upřesňuje postup, jak si počínat v okamžiku, kdy se rozhodnete startovat za jiný subjekt. Jednou z podmínek je souhlas dosavadní domovské stáje. V lepším případě je vám vyhověno, přestup schválen a vy máte volnou cestu k reprezentaci nového subjektu. Vyskytují se však i situace, kdy se souhlasu hned tak nedočkáte, mnohdy doprovázené nedorozuměním a emocemi.  

Patříte také k těm, kteří při změně členského subjektu zažili nejednu pernou chvilku, a celý přestup byl nepřiměřeně protahován? Jaký byl přístup vaší dosavadní domovské stáje k vašemu rozhodnutí odejít? Myslíte si, že za přestup by se mělo platit podobně jako je to u jiných sportů? Zapojte se do diskuse pod článkem, sdělte vaše zkušenosti a navrhněte, jak podobné situace řešit!

 

Redakce Jezdectví si vyhrazuje některé příspěvky, resp. jejich vybrané části, uveřejnit v červencovém čísle časopisu Jezdectví. V případě, že si nepřejete, aby váš příspěvek byl použit k další publikaci (i bez uvedení jména), prosíme o uvedení této skutečnosti na konci vašeho příspěvku.

 

Podobné články

Přímý přenos udílení cen Národního památkového ústavu Patrimonium pro futuro z Nové scény Národního divadla v Praze vysílá stanice ČT Art dne 28.11…

Nová rezervace divokých koní vznikla u obce Krásná, v lokalitě Štítary, nedaleko Aše. Tři klisny divokých koní do těchto míst odjely z milovické…