Do Skaštic na parkury i na křest

24. 8. 2011 Jana Fatenova Autor fotek: archiv autora

O tomto víkendu 27.-28. 8. 2011 se ve Skašticích na Kroměřížsku uskuteční "Pohár Zlínského kraje - Mistrovství Zlínské oblasti ve skocích - pro kategorii pony a děti".

Mistrovství oblasti v parkuruSkokové soutěže začínají od 9:30 hod v jezdeckém areálu Skaštice (v obci Skaštice).

Pro nejlepšího jezdce z obou soutěží stupně "L" je připraven skútr, který věnuje MP Korádo a Zlínská oblast ČJF, os. O majiteli rozhodne nejlepší výsledek z obou soutěží, v případě rovnosti tr. bodů bude 1 rozeskakování na čas. Vyhodnocena nemůže být dvojice jezdec/kůň, která již startovala v soutěži "ST".

Obálka katalogu Na koni zlínským krajemZároveň s mistrovskými soutěžemi proběhne v neděli v cca 13 hod. i křest nového katalogu "Na koni Zlínským krajem", který vydala společností HYJÉ - koně Zlínského kraje, o.p.s. V tomto katalogu se potkáte s těmi, kteří se aktivně zapojují do hipologického dění ve Zlínském kraji. Společnost oslovila hipologické subjekty v regionu a ty, které najdete v našem katalogu, dobře ví, že když neděláte medializaci, nikdo se o vás nedozví.

Celá akce proběhne pod záštitou hejtmana Zlínského kraje MVDr. Stanislava Mišáka.
Rádi vás na této akci přivítáme.

Podobné články
Dotyk

Žena v Anglii milovala koně. Trávila s nimi všechen čas a aby se k nim lépe dostala, používala kámen. Šlo o zdobenou stélu z nedaleké zahrady. Jenže…

Idnes.cz

Divadlo a hraní ho chytly až s věkem, kdy opustil práci prodavače aut v mototechně. Vášní ke koním ochořel spolu s bratrem Karlem mnohem dřív. Rozumí…