Čím je pro mě kůň - VII. kolo: VAŠE ANKETA

4. 1. 2008 Helena Görnerová

Vážení čtenáři, otevíráme vaše hlasování v 7. kole naší fotosoutěže, abyste sami mohli posoudit, které fotografie podle vás "stojí za to" :o) Hlasování probíhá od dnešního dne do půlnoci, 13.1.2008. Tak tedy s chutí do toho!

NA ZAČÁTEK JEŠTĚ UPOZORNĚNÍ PRO ÚČASTNÍKY:

Zjistili jsme, že se v 7. (a bohužel i v 8. a 9.) kole některým z vás neuložily soutěžní snímky k nám na disk. Konkrétně v 7. kole  vás bylo 10. Všem jsem napsala s žádostí, abyste foto doposlali e-mailem, protože nelze zpětně určit, zda byla chyba na vaší straně nebo u nás. Pouze 3 na mou výzvu nereagovali, a tak zde své foto nemají. Jedná se o p.  Miloše Bizona, Terezu Procházkovou a Adrianu Barešovou.

A nyní již - směle do hlasování. Jak probíhá?

Každá IP adresa má dva hlasy. Dokud je nevyčerpáte, uvidíte zde u každé fotky zaškrtávací puntík. Kliknutím si vyberete puntík u vaší vyvolené fotografie, odrolujete (sjedete myší) nahoru nebo zcela dolů, kde se nachází tlačítko "Hlasuj" a zmáčknete. Pokud se cítíte být jedním člověkem s nerozpolceným názorem, znovu nehlasujte. Jakmile daná adresa vyčerpá své dva hlasy, tato zaškrtávací tlačítka zmizí a budete už moci jen prohlížet.
Kliknutím na náhled fotky zde v přehledu se vám vybraný snímek zobrazí v novém okně ve velkém rozlišení. Můžete se pak buď vrátit zpět, nebo pomocí odkazů "Předchozí foto / Další foto" velkými fotkami listovat.

Pod tímto úvodním textem v článku máte také odkaz "Zobrazit výsledek ankety", který určitě netřeba vysvětlovat.

Svou volbu si pečlivě rozmyslete, hlasy nelze opravit ani anulovat.

Prosíme vás, abyste vzali na vědomí, že nemá smysl, abyste obcházeli systém a pomocí opakovaného hlasování ostatním cokoliv dokazovali. Ve čtenářské anketě nejde ani o úspěch, ani o žádné ceny, tudíž ani o život a proto není třeba podvádět. Zajímá nás všechny váš nezkreslený názor. Je opravdu tragikomické sledovat, co někteří z vás v anketě dělají. Nevylučuji, že v případě zjištění takového podvodu, dotyčnou fotografii ze soutěže nevyloučíme zcela.


Hlasování v 7. kole bude otevřeno do půlnoci, úterý, 27. listopadu 2007.

Podobné články

Knižní dárečky – a hlavně ty s koňskou tematikou – jsou u vás Equichanneláků velice oblíbené. A my to víme, proto jsme si pro vás připravili milé…

Hasiči přijeli v sobotu do obce Nosislav na Brněnsku. Kůň ležel uvnitř stáje na zemi a nemohl se několik hodin zvednout.