Anketa o Osobnost roku finišuje!

Anketa o Osobnost roku z řad jezdců, trenérů, majitelů koní, chovatelů, funkcionářů i organizátorů, a to napříč spektrem jezdeckých disciplín, jde do finálové části. V první polovině ledna jste sami dostali možnost nominovat formou SMS adepty na získání tohoto titulu, z nichž do druhého kola, chcete li do „PLAY OFF“, měli postoupit tři nejlepší. Jelikož však rozdíly mezi vedoucí pěticí byly minimální, a v jednom případě dokonce nastala početní shoda, rozhodli jsme se zařadit do kola druhého osobností pět. Rozhodněte tedy definitivně, kdo si skutečně zaslouží být titulován Osobností roku 2006 (pořadí nominovaných je uvedeno dle abecedy, nikoliv podle výsledku prvního kola):

Lenka Gotthardová

JE OSOBNOST 1


Aleš Opatrný

JE OSOBNOST 2


Jiří Papoušek

JE OSOBNOST 3


Hana Pelikánová

JE OSOBNOST 4


Lenka Vachutková

JE OSOBNOST 5


Hlasuje se podle obvyklých parametrů - pošlete SMS zprávu ve tvaru JE mezera OSOBNOST mezera CISLO (např. JE OSOBNOST 1) na tel. 900 15 08 (jednotné pro všechny operátory).

Cena jedné této SMS je 8 Kč včetně DPH. Z každé SIM karty (telefonního čísla) můžete zaslat max. 3 hlasy! Pečlivě proto uvažte, koho do zprávy uvedete.


Hlasovat můžete od 25. ledna do 12. února.


Jméno vítěze a dalších umístěných se dozvíte 2. března při galavečeru Koně na Žofíně.


Mezi autory všech došlých SMS zpráv (vč. těch, které dorazily v prvním kole hlasování) rozdělíme celkem 20 vstupenek na zmíněný galavečer a dalších deset jich obdrží věcné ceny (např. předplatné Jezdectví, čepici, popř. ledvinku s logem našeho časopisu).


Poskytovatelem služby je BAUER MEDIA, v. o. s., V. Huga 6, 150 00 Praha 5. Kontakt: sms@bauermedia.cz nebo infolinka: +420 257 323 251, cena hovoru dle vašeho tarifu pro volání do pevné sítě. Soutěžní SMS nelze zasílat ze zahraničí.

Podobné články

Martinu Slukovou Niederlovou jste ve společnosti jejích shagya arabů už v rámci doprovodných programů různých akcí a výstav určitě viděli. Proč dala…

Léto je v posledních letech teplotně nevypočitatelné a velká část tohoto období bývá nesnesitelná pro lidi i pro zvířata. Ale nejen horké počasí je…