Přijeďte na výstavu chovatelů koní Moravy a Slezska

23. 6. 2011 Jana Fatenova Autor fotek: archiv autorky

Pod záštitou MZe ČR a hejtmana Zlínského kraje MVDr. S. Mišáka se o víkendu 2.-3. 7. 2011 uskuteční v ZH Tlumačov, s.p. tradiční Výstava chovatelů koní Moravy a Slezska.

Těšit se můžete na 100 koní různých plemen (český teplokrevník, moravský teplokrevník, kladrubský kůň, fríský kůň, slezský norik, českomoravský belgik, hafling, poníci).

V sobotu 2.7. od 10 hod. můžete zhlédnout hodnocení jednotlivých plemen a kolekcí.

V neděli 3.7. ve stejný čas proběhne oficiální zahájení výstavy a v programu zhlédnete chovatelské ukázky vystavovaných plemen spolu s vyhodnocením nejlepších koní daného plemene a pestrobarevné programové ukázky vystavovaných plemen.Pro diváky společnost HYJÉ - koně Zlínského kraje, o.p.s. připravila jedinečnou soutěž „Nejkrásnější kůň výstavy Tlumačov očima diváků".

Informace o soutěži hledejte v katalogu výstavy.

Tento jedinečný zážitek pro Vás připravují ZH Tlumačov, s.p., ASCHK ČR, SCHK Moravy a Slezska.

výstava v Tlumačově

Podobné články
Deník

Zanedbané a podvyživené psy, koně a další zvířata odvezli koncem letošního srpna z Křižovatky na Chebsku od jejich majitelky Lenky Spáčilové zástupci…

Idnes.cz

Pomůcky pro strojírenství, stavebnictví i automobilový průmysl dnes už celkem běžně vznikají za pomoci 3D tisku. Jakub Ševčík na 3D tiskárně vyrábí…