Na závodišti ve Velké Chuchli se opět rozběhli klusáci

12. 6. 2024 Kristýna Svobodová Zdroj: PrahaTV URL zdroje: prahatv.eu

Po měsíci se na dostihovém závodišti v Praze ve Velké Chuchli opět rozběhli klusáci. Návštěvníkům nabídli osm klání. Tím nejdůležitějším byla Jarní cena čtyřletých koní.

Druhá květnová neděle na hipodromu ve Velké Chuchli v Praze patřila klusáckým dostihům. Bohatá účast zahraničních koní se postarala o vysokou úroveň sportovních výkonů a tak i o řadu divácky atraktivních soubojů. Tím nejdůležitějším však byla Jarní cena čtyřletých koní, ve kterém lehce zvítězil hnědák Best Of Joker v sulce se svým trenérem Mykolou Volfem.

"Byl schovaný, čekal na celou rovinu, dobrá pozice a ten kůň má dobrou formu," řekl Mykola Volf, jezdec.

"Byly nějaké potíže na dráze?"

"Nebyla žádná krize, nikdo mě nepoškodil," řekl Mykola Volf, jezdec.

"Ukázal výbornou jarní formu toho tréninkového střediska, ostatně Mykola Volf dnes jako trenér vyhrál třikrát a dvakrát byl v sulce sám jako jezdec. Také jeho Best Of Joker dosáhl vynikajícího kilometrového tempa 1, 15 a půl a hodně koní si v tomto dostihu zlepšilo osobní rekordy, takže to svědčí o výborné úrovni čtyřletého ročníku, které na podzim čeká České klusácké derby," řekla Michaela Zemanová, členka výboru České klusácké asociace.

Celý článek přináší PrahaTV: Na závodišti ve Velké Chuchli se opět rozběhli klusáci

Podobné články
Deník

Otec Francouz, matka Japonka. Z Asie přes Irsko a hřebčín Napajedla zamířil prvotřídní kůň Pop Rock na statek do Němčic pod Kunětickou horou. Tam se…

iRozhlas

Policie odložila prověřování případu, kdy na pardubickém dostihovém závodišti vběhl kůň, který ztratil jezdce, do prostoru s diváky a několik jich…