ZH Tlumačov pořádá vozatajské soustředění s Jiřím Nesvačilem st.

10. 5. 2020 Tisková informace

ZH Tlumačov pořádá vozatajské soustředění s Jiřím Nesvačilem st. Vozatajské soustředění bude probíhat ve dvou dnech - v sobotu 16. a v neděli 17. května 2020. Soustředění se zaměří na přiježděnost koní, drezuru a parkur a bude probíhat na nedalekých loukách v majetku hřebčince a na bývalém závodišti Bahňák.

Účastníci soustředění budou parkovat koňobusy a ostatní vozidla ve vymezeném prostoru areálu sídla ZH Tlumačov, koně budou ustájeni ve 20 mobilních boxech.

Cena:

V ceně za soustředění je zahrnut pronájem mobilního boxu a trenér po oba dva dny. V ceně pronájmu mobilního boxu je zahrnuta cena za parkování, spotřeba elektřiny, vody a slámy.

V ceně není zahrnut poplatek za seno. Seno pro jednoho koně je možno zakoupit pro oba dva dny soustředění za cenu 200 Kč.

Cena za soustředění:

  • Jednospřeží: 1 000 Kč + 1 000 Kč trenér
  • Dvojspřeží: 2 000 Kč + 1 000 Kč trenér
  • Čtyřspřeží: 4 000 Kč + 1 000 Kč trenér

Při příjezdu do areálu hřebčince zaplatí každý účastník 500 Kč za jeden box jako vratnou zálohu za vyklizený box na konci soustředění.

Všechny výše uvedené ceny jsou konečné a včetně DPH.

Soustředění je určeno pro co největší počet kočích, a proto bude pořadatel soustředění preferovat menší počet přivezených koní na jednoho kočího. V případě volné kapacity je možné s pořadatelem následně dohodnout více koní na jednoho kočího. Maximální kapacita je 20 koní.

Přihláška musí obsahovat jméno kočího a počet osob (ošetřovatelů), které se účastní soustředění s kočím, počet a velikost vozidel, počet a jméno koně (koní), informaci, zda bude účastník požadovat připojení koňobusu k elektřině či nikoliv, a informaci, zda bude požadovat seno.

ZH Tlumačov také nabízí za úplatu zajištění krabičkového teplého jídla (oběd sobota, večeře sobota, snídaně neděle a oběd neděle) vše dle individuální dohody s účastníky soustředění.

Po celou dobu soustředění účastníci soustředění (kočí) na koních mohou být bez roušek, ostatní personál (ošetřovatelé) nocí roušky a všichni používají nabídnutou desinfekci a dodržují odstupy min. 2 metry od sebe.

Přihlášky zasílejte na e-mail: kancelar@hrebcinec-tlumacov.cz, administraci přihlášek zajišťuje: Ing. Věra Zahradníčková, mobil: +420 774 659 017.

Termín zaslání přihlášek: 13. 5. 2020

V případě dotazů kontaktujte zástupce pořadatele soustředění: Michal Žák, mobil: +420 774 661 773.

Podobné články

Svaz chovatelů a přátel norika, z.s. vás zve na školení na téma: „Práce s koněm v lese“.

Claudii Strauß vám jistě nemusíme nijak dlouze představovat. Možná si vzpomenete na článek vydaný před třemi lety, nejspíš ale nevíte, že tato…