Vozatajský seminář s Ladislavem Jirgalou

25. 5. 2021 EQCH redakce

Asociace chovatelů miniaturních koní ve spolupráci s Národní pony společností pořádá ve dnech 29. a 30. května 2021 vozatajský seminář s Ladislavem Jirgalou.

Ladislav Jirgala se celý život věnuje koním. Je několikanásobným účastníkem mistrovství světa, několikanásobným účastníkem a především vítězem mistrovství ČR v jedno-, dvoj- i čtyřspřeží! Vítěz Světového poháru dvojspřeží 2002. Velké úspěchy má také se svými svěřenci, které trénuje. Snad největším trenérským úspěchem je vítězství syna Marka v Alpsko-dunajském poháru ve francouzském Saumuru, tzv. neoficiálním mistrovství Evropy. V sočasné době je "dědovou" velkou chloubou a nástupkyní vnučka Adélka, které pomáhal trénovat nejen klisničky minihorse a shetland pony, ale nyní i velmi úspěšného valacha welsh pony.     Seminář se koná ve dnech 29. a 30. května 2021 v areálu Opřetický dvůr. Uzávěrka přihlášek je 26. května 2021.
Seminář bude mít v sobotu dopoledne krátkou teoretickou část a pak se bude pan Jirgala věnovat na hale maximálně 2-3 koním, podle potřeby. Čas pro trénink na hale bude každému účastníku oznámen po uzávěrce, pokud bude volno v neděli a budete mít ještě zájem, bude možný další trénink.   Cena za seminář je shodná pro členy ACMK a NPS:
  • účastník bez koně člen ACHMK nebo NPS cena 400 Kč, nečlen cena 600 Kč
  • účastník s koněm člen ACHMK a nebo NPS cena 1000 Kč za jednoho koně, nečlen cena 1500 kč za jednoho koně

Platby zasílejte nejpozději do data uzávěrky, bez přijaté platby přihláška nemůže být přijata. Kapacita semináře pro účastníky s koněm je omezena, proto prosím neotálejte s přihlášením. Účastníci bez koně - kapacita není omezena.

Seminář není určen jen pro miniaturní koně nebo pony, účastnit se mohou i majitelé jiných plemen.

Více informace a přihlášky naleznete zde.
Podobné články

Svaz chovatelů a přátel norika, z.s. vás zve na školení na téma: „Práce s koněm v lese“.

Claudii Strauß vám jistě nemusíme nijak dlouze představovat. Možná si vzpomenete na článek vydaný před třemi lety, nejspíš ale nevíte, že tato…