Klusáci začnou 11. dubna

Klusáci možná stojí na okraji vašeho zájmu, přesto mi dovolte připomenout, že letošní klusácká sezóna začne 11.4.2009 a potrvá až do 7.11.2009. Tak praví termínová listina, která obsahuje 24 dostihových dní, kdy první dostihový den sezónu zahajuje Březnovou cenou a poslední dostihový den ji Velkou cenou dvouletých uzavírá.

V neděli odpoledne byla zveřejněna předběžná termínová listina klusáckých dostihů na českých drahách v sezoně 2009. Podle slov Heleny Pokorné byla v pátek odpoledne podepsána smlouva mezi majitelem chuchelského závodiště a Českou klusáckou asociací.

Klusácká sezona začne v sobotu 11. dubna, České klusácké derby by mělo být odběhnuto v sobotu 29. srpna a poslední den je zatím naplánován na 7. listopad.

 

"Zatím počítáme s dvaceti dostihovými dny ve Velké Chuchli, ale pokud bude dobrá finanční situace, je možné, ještě nějaký dostihový den přidat," doplnila Pokorná.

Kromě dostihových dní ve Velké Chuchli počítá termínová listina také se dny ve Slušovicích a v Mariánských Lázních. Termínovou listinu si můžete prohlédnout na Českém klusáckém serveru.

Budeme se na Vás těšit, i na to minimum lidí, kteří na klusáky zavítají. Doménou kludáků jsou sobotní odpoledne, termíny se dozvíte pod výše uvedeným odkazem, začátky bývají ve 13:00 hodin, ale hned, jak je ČKA zveřejní, naleznete propozice jednotlivých dostihů v kalendáriu.

Podobné články

Dostihové závodiště ve Velké Chuchli bude tuto neděli hostit již pátý dostihový den letošní klusácké sezony.

Nezvyklý případ z klusáckého dostihového prostředí začal tento týden rozplétat Okresní soud v Ostravě. Na lavici obžalovaných usedl dvaačtyřicetiletý…