Vstupenky na celou sezonu jsou v prodeji, na Velkou pardubickou se slevou

11. 4. 2022 Tisková informace Autor fotek: Archiv Dostihový spolek a.s. Zdroj: Dostihový spolek a.s. URL zdroje: zavodistepardubice.cz

Přesně měsíc před zahájením pardubické dostihové sezony se otevírají také virtuální pokladny Pardubického závodiště. V pátek 8. dubna, od odpoledních hodin, mají návštěvníci možnost nakoupit vstupenky na celou dostihovou sezonu ONLINE, včetně 132. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. Vše potřebné najdou na webu Pardubického závodiště.

Vstupenky k sezení na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou jsou v prodeji již od prosince loňského roku, nyní přidává online prodej lístků na stání a také na všechny další dostihové mítinky. Prostřednictvím odkazu na webu závodiště je navíc možné ušetřit. Online vstupenky na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou jsou totiž nabízeny za výhodnější ceny než na pokladnách v den konání mítinku. Platí to i pro zářijovou výstavu Koně v akci. Novinkou je možnost zakoupení vstupenky při kvalifikačních mítincích do Dostihového klubu se všemi výhodami, které tento prostor nabízí.

„Po roce, stále ještě ovlivněné situace, se vracíme k celoročnímu prodeji. V roce 2021 jsme prodej spouštěli ve vlnách podle aktuální situace. Letos věřím, že sezóna proběhne již bez komplikací. Za dobrou zprávu považuji fakt, že se nám podařilo udržet ceny vstupného na loňské úrovni, a to i přes růst cen energií a dalších položek, “ řekl ředitel Dostihového spolku Jaroslav Müller s tím, že vstupenky je znovu možné zakoupit také v pardubickém Turistickém informačním centrum na náměstí Republiky.

Kromě vstupenek na jednotlivé dostihové dny si pravidelní návštěvníci mohou vybírat ze dvou typů permanentních vstupenek – jeden zahrnuje vstupy na všechny akce pořádané Dostihovým spolkem, v ceně druhého je navíc parkování v areálu a dostihový program (mimo Velkou pardubickou).

Dostihová sezóna na Pardubickém závodišti startuje v neděli 8. května. V tradičním termínu se v rámci Zahajovacího dostihového dne poběží mimo jiné Úvodní cross country Koroka. Ta se na pardubickou dráhu vrací po roční přestávce, protože loňský úvodní mítink byl z důvodu dopadů pandemie covid-19 zrušen. Pořadatelé připravili mítinky dva, už v sobotu 21. května se totiž roztočí kolotoč kvalifikací na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. A pokud si klienti nebudou barevným dress codem mítinku, barva vstupenky jim to připomene. V květnu to bude zelená.

 

Foto Tomáš Holcbecher/TMM
Podobné články
Ilustrační foto

Problematickou situaci v chovu koní v Ludvíkově, místní části Velkých Losin, jistě zaznamenala většina z nás. Stav koní v hospodářství řešila v…

Od neděle 14. ledna 2024 má Dánsko nového panovníka Frederika X. Královna Markéta II. v paláci Christiansborg podepsala své prohlášení o abdikaci a…