KŮŇ 2004 - Lysá nad Labem - aktuálně

18. 9. 2004 Věra Mannaertsová

Druhým dnem pokračuje jedenáctá výstava koní v Lysé nad Labem. Tradiční místo setkávání milovníků koní i letos zatím užívá přízně počasí i návštěvníků, v pátek v podvečer se konala generálka sobotní večerní show. V následujícím článku vám budeme přinášet průběžné zpravodajství a fotografie z akce.

Sobota-neděle 18.-19.9. 2004

Nedělní program:
Začátek 10:00 hodin

Hlavní program: chovatelská přehlídka
1. Starokladrubští hřebci
NH – Generalissimus Ecraseé (1), Rudolfo Curiosa (20, Sacramosa Favina (3), Sacramosa Majorita (4)
Favory Benice – Favory Erusa (5), Generalissimus Santalina (6)
2. 10.10
Frízský kůň
Itta G. (67)
3. 10.12
Anglický plnokrevník

Alex the Great (11), Desert Track (12),
Exaltation (1 4. 10.18
Klusák
Raket Sund (74)
5. 10.20
Kolekce ČT
Orido (15)
produkty chovatele ing. Holíkové
Pamela (19), Christinne (20), Heidy (22)
pokračuje
Hájenka (22), Viktorie (92) + hřebci Czagoš (26) Curier Carilex (24)
ráz Equus Kinský Alhmirt Kinský (17), Oktavián Kinský (18)
6. 10.40
shagya-arab Kirby (27), Hagalli (28), Hakora (29)
7. 10.46
arab El Bassan (30), Salivar Watani
(31), Ubla (32) + hříbě
8. 10.52
chladnokrevní
norik Schifon (33), Kama (34), Norma (35) Ráchel (36), Rebeka (37), Bára (38) + vítězka přehlídky (94) slezský norik Neugo (39), Stanga Lola (40), Sláva (41), Rona (42)+ vítězka přehlídky (93)českomoravský belgik Byron (44), Milli (45), Nonika (46)
New Forest pony
Wicket Bubblebrown Sugar (61)
sportovní pony
Kiki (97)
minihorse
Chinooks Pebbles (62), Chinooks Angel (63), ToyHorse Lovely Sunset (64)
10. 11.43
zvláštní plemena
shire horse Blackden Comtessa (65), Wrekin Georgia (66) +hříbě
Pura Raza Espaňola Bandolero (75)
achaltekinský kůň Mingam (76), Aziya (77)
fellský pony Lunesdale Mountain (79), Stennerkeugh Joanne (80)
quarter horse Stylish Kind (81), Jacs Indy Striped (82), Diamonds Rose (83)
paint horse Skips Diablo Bar (84), Daffne (85), Miss Easy Going (86)
appaloosa Ruby Watani (87), Rock Sonet (88)
Konec 12.09 hodin


Sportovní program: zahájení ve 14.00
1.
arab (p. Podlešáková)
2. 14.03
čtyřspřeží – domino (p. Zoul)
3. 14.08
jezdkyně v dámském sedle (p. Frankelová)
4. 14.13
dvojspřeží - tandem (p. Barták)
5. 14.16
jezdkyně v dámském sedle (p. Kopáčková)
6. 14.21
Čardášová princezna (p. Plch)
7. 14.26
jednorožec (p. Jašurek)
8. 14.30
andaluský kůň (p. Grünthal)
9. 14.34
ukázka výcviku dětí na pony (p. Fialová)
10. 14.45
voltiž a paravoltiž TJ Orion Praha (p. Hořická)
11.15.00
předvedení spřežení Shire Horse v postrojích (p. Pislcejk)
12.15.04
minispřežení minihorse (p. Sádlo)
13.15.08
zápřež hasičského vozu (p. Vančura)
14.15.18
jednospřeží pony (p. Plch)
15.15.22
drezúrní ukázka chladnokrevného koně + Duelano Smolka (p. Šestáková)
16. 15.26
zápřež norických koní (p. Žďárský)
17.15.30
zápřež vítězek přehlídky klisen
18.15.34
ovladatelnost chladnokrevných koní (p. Svoboda)
19. 15.44
welsh part bred (p. Maťátko)
20.15.54
mini-maxi (Orido, Mailisko, Hájenka, Curier + Century)
21.16.14
drezúrní kür M. Škardové
22.16.19
drezúrní kür (p. Plch)
23.16.24 Natural horse ship (p. Klusáková) 24.16.39
western blok (p. Martínková)
Konec cca 17.00

Přednáškové centrum - PROGRAM:
neděle
11.30 Aktuální otázky Centrální evidence koní, pí. Věra Nágrová
12.00 Rozvoj turistiky na koni aneb inspirace z Jihočeského kraje, pí. Andrlová
12.30 Využití chladnokrevných koní v současné době a budoucnosti, pí. Svobodová
13.00 130. výročí založení Velké pardubické, MVDr. Rajman
13.30 O westernovém sportu a amerických plemenech koní s Míšou Zachovou a jejími hosty
14.00 Ochranné jezdecké potřeby, Ing. Jan Ešpandr
14.30 Elektroakupunkturní diagnostika a následná přírodní terapie (alergie a dýchací potíže), p. Sychra

Seznam vystavovatelů:

AAW-AUSTRALIAN ADVENTURE WEAR
AGROTRANS s.r.o.
ASOCIACE SVAZU CHOVATELŮ KONÍ ČR
BANG
BEŇÁK PAVEL
BIOFAKTORY PRAHA
BLUE BLUE
BOČAN - VÁCLAV POLÁČEK
BRAUN SLANÝ
BUSATO ADRIANO
BUTTNER TOM
CYMEDICA s.r.o.
ČERNÁ ALENA
ČESKÁ JEZDECKÁ FEDERACE
DALEN - LENKA HURNÍKOVÁ
DANCE AND JUMP
DIMEX s.r.o.
DÍTĚ A KŮŇ
DRIMLOVÁ HANA
EL CANELO
EQUICHANNEL
EQUISERVIS
EQUISPORT
EQUISBOY
EQUISON-CZ
EQUITRADING
EROELEKTRO s.r.o.
IVO EXNAR
FOLTOVÁ HANA
GENEZE
GOLÍKOVÁ EVA
HÁJKOVÁ ANNA
HAUZR JAN
HAVENS
HEAP Co 2.000, s.r.o.
HOFER JIŘÍ
HORÁK - materiál pro podkováře
ISLANDPFERDEGESTUT
JAAN - JIŘÍ NAVRÁTIL
JÁ MÁM KONĚ
JEZDECKÉ POTŘEBY BRNO
JUNG
JEZDEC
JEZDECTVÍ
JEZDECKÝ KLUB KNĚŽICKÁ CHALUPA
JOCKEY CLUB ČR
KAMÍR a Co., s.r.o.
KERAMIKA-JETTO
KK PERFORMANCE HORSES
KLAVAŇA MICHAL - MAJKL
KOPECKÝ FRANTIŠEK - VČELAŘ
KOVÁŘSTVÍ KUBIAS
KOŽENÉ A KOŽEŠINOVÉ ODĚVY
KRAJSKÝ ÚŘAD - JIHOČESKÝ KRAJ
KSK-BELT, a.s.
PETR KUBA - KEN TAUR
KUTĚJOVÁ HANA
LEOVET
LUCKY HORSE
LUKEŠOVÁ ALENA
LUKO, s.r.o.
MANUFAKTURA EL CALVERA
MARCEL JAROSLAV
MARO KRALOVICE
MASTNÁ MARTA - VÝTVARNICE
MATĚJKA MARTIN - EGGERSMANN-CZ
METAXO EQUINE PARTNER
MIKROP ČEBÍN a.s.
MINERVA CZ
MURINOVÁ DANA
MŮJKŮŇ.CZ - ING.M.JIRÁSEK
NÁRODNÍ HŘEBČÍN KLADRUBY s.p.
ALLA NIKITINA
ORLING s.r.o.
PARAGAN s.r.o.
PINTO W.W.
PROCHÁZKOVÁ VĚRA
REMBRANDT s.r.o.
RENAPUR - MICHAL NOVOTNÝ
ROCHL VÁCLAV
SEDLÁŘSTVÍ - ANTONÍN PRINTA
SEDLÁŘSTVÍ LIBICH
SNAHA
S.O.S. ŽIVOT PRO KONĚ
STANO - STANISLAV SROVNALÍK
STŘDNÍ ODBORNÉ UČILIŠTĚ JAROMĚŘ
STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA HUMPOLEC
STŘEDNÍ ZEMĚDĚLSKÁ ŠKOLA LANŠKROUN
STŘEDNÍ ZEMĚDĚLSKÁ ŠKOLA PODĚBRADY
SVAZ CHOVATELŮ ČESKÉHO TEPLOKREVNÍKA
ING. TOMÁŠ SYCHRA - SYMED
ŠEPRA - LUMÍR ŠEBESTA
ŠLOCAROVÁ HANA
ŠMAHEL IVO
ŠTOS VLADIMÍR
TANCOŠ DALIBOR
TYROLER CTIRAD - KERAMIKA
VABANK
VACHUTKA PAVEL
VARIETY - KALENDÁŘE PLEMENNÝCH HŘEBCŮ
VLACHYNSKÝ JAROSLAV
VOCÁSKOVÁ HELENA
VOŠ ROZVOJE VENKOVA A SZEŠ HOŘICE
VÝSTISK JIŘÍ
WESTERN RIDING CLUB ČR
WESTERN WORLD
WORMAN - KOZÁKOVÁ VLADIMÍRA
ZAJAC TOMÁŠ - SEDLÁŘSTVÍ
ZEMĚDĚLSKÉ SLUŽBY BĚSTOVICE a.s.
ZZN SLANÝ a.s.
ZOOPRODUKT -EXOLD s.r.o.
ZVARA JAN

Podobné články
TN.CZ

Už počtvrté se v Praze ukážou největší hvězdy při parkurové show Prague Playoffs, která se v O2 areně uskuteční od 17. do 20. listopadu a akce se…

Národní hřebčín Kladruby nad Labem se ve dnech 14. až 16. října zúčastnil veletrhu Pferd Bodensee 2022 v německém Friedrichshafenu.