Hvězdy parkuru míří do Prahy. Své umění ukáže i Létající Francouz Lorenzo

26. 10. 2022 TN.cz Zdroj: TN.cz URL zdroje: tn.nova.cz
TN.CZ
TN.CZ

Už počtvrté se v Praze ukážou největší hvězdy při parkurové show Prague Playoffs, která se v O2 areně uskuteční od 17. do 20. listopadu a akce se bude vysílat na stanicích Nova Sport. Kromě toho se diváci mohou těšit i na bohatý doprovodný program, vůbec poprvé zde vystoupí "Létající Francouz" Lorenzo, který stádo koní ovládá ve stoje z jejich hřbetu.

S koňmi pak Lorenzo komunikuje pomocí neviditelných gest a doteků tušírkou. "Když skáče přes překážku, má nohy chvíli ve vzduchu. Jinak udržuje rovnováhu a stojí na dvou koních. Nemá žádné sedlo ani uzdu," popisovala sportovní manažerka Prague Playoffs Markéta Šveňková, která byla spolu s předsedou organizačního výboru Janem Andrlíkem a českým parkurovým jezdcem Alešem Opatrným hostem Snídaně s Novou.

Celý článek přináší TN.cz: Hvězdy parkuru míří do Prahy. Své umění ukáže i Létající Francouz Lorenzo

TN.cz
Podobné články

Národní hřebčín Kladruby nad Labem se ve dnech 14. až 16. října zúčastnil veletrhu Pferd Bodensee 2022 v německém Friedrichshafenu.

Lidé o něm hovoří jako o létajícím Francouzovi a znají ho jako Lorenza. Jeho vlastní jméno Laurent Serre je podstatně méně známé, stejně jako životní…