Exkluzivní snímky z Equitany 2009 pro vás v naší Galerii

18. 3. 2009 Helena Görnerová

Equichannel.cz poprvé v historii svého působení poslal svého zástupce na oficiální  "zahraniční misi", a to hned na světovou koňskou výstavu a show Equitana, která se koná pouze jednou za dva roky. Prostřednictvím prvních 30 snímků, které máte nyní možnost vidět v naší výběrové fotogalerii, vítáme v našich řadách novou kolegyni, jejíž jméno pro vás ovšem neznámé nebude - Magdu Strakovou. Magda je profesionálka každým coulem, a tak splnila svůj první úkol na jedničku a dovezla nejen překrásné snímky, ale i další texty, kterými vám v nejbližší době celou akci blíže představí. A my doufáme, že i vám se bude její práce líbit  a přinese vám do budoucna radost i poučení... (Pozn. přihlášení uživatelé vždy klikem na jméno autora uvidí kontaktní  ad. údaje dotyčného.)

Podobné články
TN.CZ

Už počtvrté se v Praze ukážou největší hvězdy při parkurové show Prague Playoffs, která se v O2 areně uskuteční od 17. do 20. listopadu a akce se…

Národní hřebčín Kladruby nad Labem se ve dnech 14. až 16. října zúčastnil veletrhu Pferd Bodensee 2022 v německém Friedrichshafenu.