Equichannel ON-LINE z Císařského ostrova

15. 4. 2005 Josef Malinovský Autor fotek: Josef Malinovský

V tomto článku vám budeme přinášet aktuální informace z Jarní výstavy koní a všeho, co ke koním patří, která se koná ve dnech 15. – 17. 4. 2005 v jezdecké hale na pražském Císařském ostrově. Máte li nějaké dotazy, ptejte se v diskusi pod článkem – budeme-li schopni odpovědět, rádi tak učiníme.

Video - Velká cena Prahy - 17. dubna 2005:


Doporučujeme během přehrávání obraz zvětšit současným stisknutím kláves: Alt + Enter. Upozorňujeme na špatnou kvalitu obrazu z důvodu maximálního snížení kapacity souborů. Děkujeme za pochopení.
1. místo - Jiří Skřivan – Labe james CAC Leasing (Stáj Manon) – základní kolo ST** (1600 kB)
1. místo - Jiří Skřivan – Labe james CAC Leasing (Stáj Manon) – rozeskakování ST** (896 kB)
2. místo - Ivo Přibyl - Manie (JS Belcredi) – rozeskakování ST** (1040 kB)
3. místo - Lenka Matunová - Orido (JK Hlaváč) – rozeskakování ST** (936 kB)
4. místo - Peter Mackovjak - Gravento (JK Mackovjak Spišská Nová Ves) – rozeskakování ST** (888 kB)
5. místo - Aleš Opatrný - Cadiso L (JS Opatrný Hořovice) – rozeskakování ST** (944 kB)

Informace pro návštěvníky:

Místo konání: Jezdecký areál Císařský ostrov
MHD: z metra C – Nádraží Holešovice – linka 112 – směr ZOO, výstupní zastávka – Kovárna, dále 5 min. pěšky
Vstupné:
Celodenní vstupenka (dospělí) – 100,- Kč
Celodenní vstupenka (děti 6-15 let, studenti, důchodci) – 50,-
Cena katalogu – 30,- Kč

Seznam vystavovatelů:

Blue Blue Racing Stables spol. s. r. o.
Bočan – Václav Poláček
Büttner Tom
Černá Alena – kožené zboží
Dance and Jump spol. s. r. o.
Equisboy – jezdecké potřeby, western shop
Equichannel.cz
Equitrading – Mikolášková
ERC s. r. o. Pardubice-Mnětice
Vývojové a chovatelské centrum Fitmin, Dibaq a.s.
Frinta Antonín – Sedlářství
Hájková Anna
Havens – doplňkové krmivo pro koně
Jezdecké potřeby Brno
Keramika – Jetto
Keramika u Kočků – zakázková výroba sportovních trofejí a užtkové keramiky
Lukešová Alena
Mastný Milan a Marta
Minerva CZ
Národní hřebčín Kladruby s. p.
Nowak – Center
Pinto W. W.
Renapur
SOS – Život pro koně – útulek pro staré a týrané koně
Ing. Tomáš Sychra – Symed – klinika nekonvenční terapie, bylinné produkty
Šepra – Lumír Šebesta
Štos Vladimír – mačkače zrna
The Mountain
Vabank – jezdecké potřeby
Vachutka Pavel
Vocásková Helena
Wörman – Kozáková Vladimíra
Týdeník Zemědělec – Profi Press s. r. o.

zajímavé odkazy:

Fotogalerie – Jarní výstava koní 2002 – I. ročník

Fotogalerie – Jarní výstava koní 2003 – II. ročník

Fotogalerie – Jarní výstava koní 2004 – III. ročník

Článek – Císařský ostrov patřil koním všech kategorií – 29. 4. 2004

Trocha nostalgie – fotografie pořízené den před zahájením prvního ročníku této výstavy.

pátek 15. 4. 2005

Dopolední program - pátek 15.4.2005

začátek od 10,15 hod.

I.
1. SACRAMOSO FAVINA - starokladrubští koně
2. RUDOLFO ETNA III

II.
4. KODARCO - belgický teplokrevník
3. GRANDE DAME "Z"

III.
9. MATADOR - slovenský teplokrevník
5. AGETINA

IV.
6. GOLAS - český teplokrevník
11. DUELANNO SMOLKA

V.
7. CATRICK - holštýn
8. KIBARA

VI.
14. SYMBOL PRIATELSTVA - plnokrevný arab
13. UBAHA

VII.
15. BONO - českomoravský belgik + norik
16. FORMA
17. AJDA

VIII.
18. MOZART - hafling

IX.
20. GORAL IND - hucul
19. MERSI

X.
21. IXION - merénský kůň

XI.
22. MIMOSA - welsch part-bred
23. O. BERGAMOTE
24. M. MELODY

XII.
25. MONTEITHS KATIE + hříbě - a.m. horse
38. LOOKING GOOD OF F.

XIII.
26. ULLEKE D. - minishetland

XIV.
27. E. RAMMAZOTTI - miniappaloosa

XV.
28. MINGAM - achaltekinský kůň

XVI.
29. B. CONTESSA - shire horse
30. D.B. QUEEN

XVII.
32. SIE TSE VAN PENGJUM - fríský kůň
31. EELCO

XVIII.
33. FUSILERO - pura raza esp.
34. BANDOLERO

XIX.
35. ROSIE WATANI - appaloosa horse

Odpolední program - pátek 15.4.2005

14,00 hod. - NH KLADRUBY
14,15 hod. - P. RODEN - MARCUS
14,25 hod. - P. SIGISMONDI
14,35 hod. - POLICIE
14,50 hod. - WEBEROVÁ - WESTERN
15,10 hod. - P. MALÝ - MINI SHETLAND
15,20 hod. - BONO - DREZURA
15,30 hod. - WESTERN - P. ZIBIGER
15,40 hod. - DÁMY V SEDLE
15,50 hod. - DUELLANO SMOLKA - SKOK VE VOLNOSTI
16,05 hod. - DĚTI - A. BAČKOVSKÁ - MIMOSA
16,15 hod. - GRÜNTAL - PURA RAZA ESP.
16,30 hod. - KLUSÁKOVÁ - OVLÁDÁNÍ BEZ UZDY
16,40 hod. - IXION - DREZŮRA (MERÉNSKÝ KŮŇ)
16,50 hod. - KONOPÁSKOVI - APALOOSA POD SEDLEM
17,00 hod. - MAŤÁTKO
17,15 hod. - S.O.S KONĚ

sobota 16. 4. 2005

Upozorňujeme na 14.35 hodinu, kdy proběhne v jezdecké hale křest historicky prního hříběte american miniature horse v České republice. Kmotry se stanou zástupci redakce časopisu Jezdectví společně se společností In-expo Group.

začátek od 10,15 hod.

I.
1. SACRAMOSO FAVINA - starokladrubští koně
2. RUDOLFO ETNA III

II.
32. SIE TSE VAN PENGJUM - fríský kůň
31. EELCO

III.
4. KODARCO - belgický teplokrevník
3. GRANDE DAME "Z"

IV.
9. MATADOR - slovenský teplokrevník
5. AGETINA

V.
6. GOLAS - český teplokrevník
11. DUELANNO SMOLKA

VI.
7. CATRICK - holštýn
8. KIBARA

VII.
14. SYMBOL PRIATELSTVA - plnokrevný arab
13. UBAHA

VIII.
15. BONO - českomoravský belgik + norik
16. FORMA
17. AJDA

IX.
18. MOZART - hafling

X.
20. GORAL IND - hucul
19. MERSI

XI.
21. IXION - merénský kůň

XII.
22. MIMOSA - welsch part-bred
23. O. BERGAMOTE
24. M. MELODY

XIII.
25. MONTEITHS KATIE + hříbě - a.m. horse
38. LOOKING GOOD OF F.

XIV.
26. ULLEKE D. - minishetland

XV.
27. E. RAMMAZOTTI - miniappaloosa

XVI.
28. MINGAM - achaltekinský kůň

XVII.
29. B. CONTESSA - shire horse
30. D.B. QUEEN

XVIII.
33. FUSILERO - pura raza esp.
34. BANDOLERO

XIX.
35. ROSIE WATANI - appaloosa horse

Odpolední program - sobota 16.4.2005

14,00 hod. - NH KLADRUBY
14,05 hod. - P. RODEN - MARCUS
14,10 hod. - P. SIGISMONDI
14,15 hod. - POLICIE
14,25 hod. - WEBEROVÁ - WESTERN
14,35 hod. - P. SÁDLO + KŘEST HŘÍBĚTĚ
14,50 hod. - P. MALÝ - MINI SHETLAND
14,55 hod. - BONO - DREZURA
15,00 hod. - WESTERN - P. ZIBIGER
15,10 hod. - DÁMY V SEDLE
15,20 hod. - DUELLANO SMOLKA - SKOK VE VOLNOSTI
15,35 hod. - DĚTI - A. BAČKOVSKÁ - MIMOSA
15,45 hod. - GRÜNTAL - PURA RAZA ESP.
15,50 hod. - KLUSÁKOVÁ - OVLÁDÁNÍ BEZ UZDY
16,05 hod. - IXION - DREZŮRA (MERÉNSKÝ KŮŇ)
16,10 hod. - KONOPÁSKOVI - APALOOSA POD SEDLEM
16,15 hod. - MAŤÁTKO
16,20 hod. - S.O.S KONĚ

neděle 17. 4. 2005

Nedělní program bude obdobný jako předcházející dny, pouze s drobnými časovými upravami.

Výsledky:

KMK Praha, 15. 4. 2005
Soutěž č. 1 – Soutěž na limitovaný čas, ZM, (start. 19):
1. Pilecký Jan – Vicart (JS Opatrný Hořovice)
2. Papoušek Kamil – Agentina (JK Všemily)
3. Tomáš Navrátil – Leona 4 (Stáj Vondráček)

Soutěž č. 2a – KMK – klisny, Z, (start. 11):
1. Kincl Josef ml. – Greay Rose (TJ JO Horymas)
2. Aschennbrier Viktor – Sambuca 1 (Stáj Židovice)
3. Šoupal Martin – Šeron 2 (SK Olympia)

Soutěž č. 2b – KMK – hřebci, Z, (start. 8):
1. Nágr Ondřej – Uranus (JS Mariánské Lázně)
2. Šafrata Roman – Ahorn-T (JK Tarpan)
3. Pilecký Jan – Vicart (JS Opatrný Hořovice)

Soutěž č. 3 – parkur Z, (start. 23):
1. Matějka Martin – Tchaikovsky Equistro (Eggersmann Caro As)
2. Veselovská Kateřina – Vitara (Soukromá stáj Zámek Vilémov)
3. Luža Jiří – Tolanda-S (Jezdecká stáj Schneider)

Soutěž č. 4a – KMK – klisny, ZL, (start. 10):
1. Šlechta Miroslav – Grace Z (JK Všemily)
2. Navrátil Tomáš – Constance (Stáj Vondráček
) 3. Kincl Josef ml. – Laurea (TJ JO Horymas)

Soutěž č. 4b – KMK – hřebci, ZL, (start. 13):
1. Zelinková Zuzana – Cardino-T (JK Tarpan)
2. Matějka Martin – Tchaikovsky Equistro (Eggersman Caro As)
3. Papoušek Jiří – Gaston 10 (JO Srnín – stáj Papoušek)

Soutěž č. 5 – parkur ZL, (start. 14):
1. Veselovská – Kateřina – Dona 9 (Sportovní stáj Zámek Vilémov)
2. Aschenbrier Viktor – Amina 1 (Stáj Židovice)
3. Paoušek Kamil – Carlona (JK Všemily)

Sotěž č. 6a – KMK – klisny, L*, (start. 8):
1. Zelinková Zuzana – It´s me – T (JK Tarpan)
2. Skřivan Jiří – Tora 1 (Stáj Manon)
3. Pilecký Jan – Seina 1 (JS Opatrný Hořovice)

Soutěž č. 6b – KMK – hřebci, L*, (start. 6):
1. Doležal Petr – Este Son W (JK PZOO Chomutov)
2. Nágr Ondřej – Phill (JS Mariánské Lázně)
3. Jindra Jaroslav – Izák 1 (JK Bierhanzel)

Skokové závody – VC Prahy – ČSP - 16. - 17. 4. 2005
Soutěž č. 1 – L**, (start. 57):
1. Zelinková Zuzana – Chablis 121-T (JK Tarpan)
2. Hynek Petr – Tajná (Zámecká jízdárna Úholičky)
3. Ditl Jiří – Lambouco (ProChemie Trans s.r.o.)

Soutěž č. 2 – S**, (start. 72):
1. Mackovjak Peter – Gravento (JK Mackovjak)
2. Hanulaj Juraj Ing. – Casandra K (Slovensko)
3. Zelinková Zuzana – Volonter-T (JK Tarpan)

Soutěž č. 3 – S*, (start. 59):
1. Skřivan Jiří – Labe James CAC Leasing (Stáj Manon)
2. Poláková Lucie – Comtessa III (Polák – Schaumann)
3. Šlechta Miroslav – Arena 1 (JK Všemily)

Soutěž č. 4 – ST**, (start. 56):
1. Skřivan Jiří – Labe James CAC Leasing (Stáj Manon)
2. Přibyl Ivo – Manie (JS Belcredi)
3. Matunová Lenka – Orido (JK Hlaváč)

Podobné články
Součástí veletrhu FOR PETS bude youtuberka Kristy M. Ranch

Program veletrhu FOR PETS 2024 jako každoročně připravila Nadace na ochranu zvířat, spolupořadatel(ka) veletrhu. Program letošního veletrhu FOR PETS…

Od čtvrtka 7. do neděle 10. prosince 2023 výstaviště v Salcburku hostilo festival koní nesoucí název Silberheil Amadeus horse indoor.