Rozdáváme dárky!

5. 12. 2022 Redakce EQUICHANNELu Autor fotek: Gabriela Rotová, pixabay.com

SOUTĚŽ KONČÍ DNES O PŮLNOCI! // Knižní dárečky – a hlavně ty s koňskou tematikou – jsou u vás Equichanneláků velice oblíbené. A my to víme, proto jsme si pro vás připravili milé předvánoční překvapení; spolu s Nakladatelstvím Brázda pro vás máme přehled nových knih na trhu a hlavně… soutěž o ně!

Nejprve si nové knihy od tohoto nakladatelství představíme, a jak uvidíte, na své si přijde opravdu každý.

Něco pro mladší koňáky:

Kniha o koních pro mladé jezdce (Isabelle von Neumann-Cosel)

Poznávacím znamením této knihy je spojení praktických a odborných vědomostí s vtipem, vřelostí a empatií. Kniha provází děti a mládež při prvním setkání s koněm, při zacházení s koňmi a při prvních jezdeckých prožitcích. Tato kniha nenechává žádné otázky nezodpovězené, ať už se jedná o plemena koní nebo ustájení, péči o koně či výstroj, chování ve stáji a na pastvě nebo jestli jde o nauku o ježdění, skákání nebo ježdění v terénu, rozhodování o vlastním koni nebo o první zkoušky. Všechny malé a velké problémy mladých jezdců, začátečníků nebo i těch pokročilejších se berou vážně, ale smích je přitom povolen.

Odkaz na e-shop

Kniha-o-konich-pro-mlade-jezdce.jpg

das-pferdebuch-179-cz.jpg

 

Jak se dorozumět s koněm (Andrea a Markus Esbachovi)

V této knize zkušení trenéři a autoři vysvětlují dětem, jak se naučit s koněm dorozumívat a jak mu i bez použití otěží ukázat, co po něm chceme. Tak se z koně stane nejlepší kamarád pod sluncem!

Odkaz na e-shop, momentálně v tisku

Jak-se-dorozumet-s-konem.jpg

22.jpg

Něco pro naše koně:

Trénink hřbetu na lonži (Kirsten Jung)

Trenérka koní a odbornice na rehabilitaci Kirsten Jung v knize ukazuje, jak lze tréninkem hřbetu koně na lonži přeučit pohybové vzorce, korigovat škodlivé držení těla a zlepšit nosnou sílu. Prostřednictvím podrobných návodů důkladně popisuje skladbu tréninku, aby bylo možné napravit každého koně.

Odkaz na e-shop, momentálně v tisku

Trenink-hrbetu-na-lonzi.jpg

17.jpg

A něco pro nás, co už možná znáte, ale my rozhodně rádi připomeneme:

S respektem (Anja Beran)

Tato univerzální základní kniha Anji Beran plní všechna přání. Ať už ji čte začínající nebo profesionální drezurní jezdec, najde v ní celou řadu stěžejních informací, počínaje tipy na mentální i tělesné požadavky až po rady ohledně respektujícího výcviku koně. Díky detailním kresbám a postupům získá čtenář konkrétní návody, jak zvládnout i náročné cviky. Vše je doplněno o informace, jaký smysl má daný cvik pro výcvik koně. Kniha je rozšířená o jednu kapitolu z pera Dr. Gerda Heuschmanna.

Odkaz na e-shop

S-respektem.jpg

S-respektem-vnitrek-15.jpg

Není to jen o výhrách (Jane Savoie)

Jane Savoie, světově známá drezurní jezdkyně, trenérka a koučka, ve své knize představuje nástroje a inovativní myšlenky na téma sebezdokonalování. Dělí se s čtenáři o své nápady, které použila v praxi, aby pomohly zvládat problémy nejen jí, ale i jejím studentům, jejichž úroveň sahá od mírně pokročilých až po účastníky olympijských her.

Odkaz na e-shop

Neni-to-jen-o-vyhrach-obalka.jpg

Neni-to-jen-o-vyhrach-vnitrek-138.jpg

A jdeme soutěžit!

Máme pro vás od každého titulu jeden kus, rozdáme mezi vás tedy celkem pět knih. Ale nebude to zadarmo ;-)

Dlouho jsme přemýšleli, čím vás tentokrát potrápit, nakonec jsme se rozhodli, že se pobavíme a odlehčíme tu předvánoční atmosféru, abyste si odpočinuli od všeho toho pečení, uklízení a shánění dárků… a trochu si zaměstnali hlavičky :-)

Složte pro nás básničku!

Nemusíte si hrát zrovna na Nezvala nebo prokleté básníky, stačí pár veršů pro pobavení nás v redakci i ostatních čtenářů. Jen vás poprosíme o tematiku aktuální, tedy vánoční, adventní či mikulášskou… a samozřejmě koně nesmí chybět :-)

Podmínky soutěže:

  • Soutěž probíhá od pondělí 5. prosince do neděle 11. prosince 2022 24:00 hodin.
  • Ze zaslaných odpovědí bude redakcí vybráno 5 výherců, kteří obdrží jednu z knih (můžete zkusit napsat, kterou byste preferovali, pokusíme se k tomu přihlédnout).
  • Výherci budou zveřejněni na EQUICHANNEL.cz v úterý 13. prosince 2022.
  • Zúčastnit se může každý čtenář webu EQUICHANNEL.cz, výhra není vázána na registraci.
  • Zasláním e-mailu do soutěže souhlasí soutěžící se zveřejněním svého plného jména a básničky i jakýchkoliv dalších zaslaných informací a fotografií v článcích na www.equichannel.cz.
  • Ze soutěže jsou vyloučeni pracovníci redakce EQUICHANNEL.cz i Nakladatelství Brázda, jakož i jejich rodinní příslušníci.

 00327473l.jpg

Své výtvory posílejte do neděle 11. prosince 2022 do 24:00 hodin na mail info@equichannel.cz. A my se naopak vynasnažíme vám výhry dodat pod stromeček.

Už teď se těšíme, co pro nás vymyslíte!

Podobné články

Celý minulý týden jste měli na to, abyste pro nás vymysleli básničku do soutěže o knížky s Nakladatelstvím Brázda. A moc jste nás potěšili,…

AKTUALIZACE: Soutěž ukončena // Chcete krásný vánoční dárek a ještě se něco dozvědět o jedné z legend mezinárodní drezurní scény? To jste tu správně!…