Charitativní aukce pro klub Kvítek končí v neděli dopoledne!

16. 9. 2011 Equiservis tým

Získejte nové jezdecké vybavení za zajímavou cenu a zároveň podpořte handicapované jezdce! Po úspěšné pilotní charitativní aukci jezdeckých perek a minichaps Cassini pořádané společností Equiservis ve prospěch klubu Kvítek, přichází pokračování.

Tentokrát se bude dražit:

bezpečnostní jezdecká helma Cassini Wind

Opět se začíná od 1 Kč a opět je možná změna velikosti vydražené helmy.

Na aukci se dostanete kliknutím na tento odkaz: http://www.aukro.cz/show_item.php?item=1808596553

Pro připomenutí uvádíme, že jezdecká perka Cassini Ernesto byla vydražena za 1675 Kč a závodní minichaps Cassini za 975 Kč. Celkem tedy klub Kvítek po první aukci od společnosti Equiservis získává 2650 Kč. O jakou částku se účet navýší po druhém kole, záleží pouze na vás. Věříme, že zájem o nabízenou helmu bude stejně velký, ideálně ještě větší. Aby byl výtěžek z aukce co možná nejvyšší, i tentokrát může úspěšný vítěz změnit velikost vydražené helmy.

vaše výhra v aukci pomůže potřebnýmVideoreportáž, ve které máte jedinečnou možnost vidět helmu v akci a dozvědět se o ní co nejvíce informací, najdete na stránkách EquiTV.cz.

Pro ty z vás, kdo ještě netuší, co je náplní jezdeckého klubu Kvítek, přinášíme jeho krátké představení.

Klub Kvítek je nezisková organizace a v posledních několika letech se jako jediný v ČR zabývá výhradně jezdeckým výcvikem handicapovaných osob. Původně Kvítek začínal s hipoterapií, ale postupně převážil obdiv členů k jezdcům, kteří jsou, s mnohdy velmi těžkým handicapem, schopni předvést s koněm výborné výkony. Od roku 2004 pořádá Kvítek MČR v paradrezuře a doposud pořádal i sedm ročníků mezinárodních závodů v paradrezuře. V loňském roce také úspěšně proběhl první ročník Českého paradrezurního poháru. Další podrobné informace o paradrezuře a klubu Kvítek najdete na www.kvitek.org.

Podobné články

Slovenská juniorka Michaela Supeková s MYTIA DU CAVALLON v konkurenci 93 dvojic dojela na 2. místě v CEN 100 km Ladies Cup v Al Wathba/Abu Dhabí.…

/data/imgs/00100596l.jpg

Společnost Equiservis děkuje všem za zájem stát se hvězdou přehlídkového mola: "Přihlášek nám dorazilo neočekávané množství. Výběr nebyl tedy…