V Hradci opět dominoval Aleš Opatrný

Potřetí v řadě se stal vítězem Grand Prix města Hradce Králové Aleš Opatrný (Cartouche), který jako jediný z účastníků dokázal absolvovat obě kola soutěže bez trestných bodů. Druhý skončil Ludvík Jandourek s Casio Karsit a třetí místo obsadil Juraj Hanulay s Alutou. Nejúspěšnějším účastníkem závodů byla vyhlášena Zuzana Zelinková, nejúspěšnější juniorskou účastnicí se stala Jana Perníčková, nejlepší pony jezdkyní Veronika Jelínková, nejlepší mladou jezdkyní Barbora Hudcová a nejlepším koněm českého chovu v Grand Prix se stal Orido Suprachor. Kompletní výsledky najdete na adrese http://www.tarpan.cz/csi2008_vysledky.html, podrobnou reportáž z této akce pro vás připravujeme do červencového čísla časopisu Jezdectví.

Podobné články

Parkurová série se poprvé v historii přemístila na africký kontinent. V marockém Rabatu se v těchto dnech koná finále základní části seriálových…

Od 11. do 13. října proběhly poslední parkurové závody letošní sezóny v Chuchle Areně Praha.