Junioři a mladí jezdci úspěšní v Itálii

Na závody CSI/J,Y, P do italského Concorezza vyjeli 17. – 20. dubna junioři E. Brdlíková (Irlanda), F. Doležal (Laramis, Avena), J. Stébelská (Phill) a mladá jezdkyně L. Vondráčková (Constanze, Nelson). Jezdci startovali v soutěžích úrovně 115 – 135 cm hlavně v konkurenci italských závodníků. Největších úspěchů z juniorů dosáhla J. Stébelská, když s Phillem obsadila ve dvoukolové Grand Prix (135 cm, 0+4 tr. b., 9 start.) první místo. F. Doležal s Avenou skončil sedmý (4+12 tr. b.). V Grand Prix pro mladé jezdce obsadila 2. místo L. Vondráčková s Nelsonem (145 cm, 4+4 tr. b., 3 start.). Se svými druhými koňmi byl úspěšný F. Doležal a L. Vondráčková v soutěži 130 cm resp. 135 cm, kdy Filip obsadil s Laramisem druhé a Linda s Constance první místo ve své kategorii.

Parkurová série se poprvé v historii přemístila na africký kontinent. V marockém Rabatu se v těchto dnech koná finále základní části seriálových…

Od 11. do 13. října proběhly poslední parkurové závody letošní sezóny v Chuchle Areně Praha.