JEZDECKÉ ZÁVODY NA FARMĚ BLANÍK

29. 5. 2003 Lukáš Vedral Autor fotek: Věra Mannaertsová

V Ostrově pod Blaníkem se před rokem uskutečnil první ročník vyhlašování nejkrásnějších koní České republiky, nazvaný KRÁSNÍ KONĚ POD BLANÍKEM, jehož pokračování se připravuje na podzim tohoto roku na jiném místě České republiky.

Na Farmě Blaník, která patří Miloslavu Zapletalovi, se uskuteční v sobotu 31. května 2003 jezdecké skokové závody. Diváci mezi 10 – 16 hod. uvidí skokovou ukázku dětí na ponících, skokové soutěže „ZM, Z, ZL, L“.

Součástí jezdeckých závodů bude vystoupení loňského Nejkrásnějšího koně České republiky Jelle van de Lindenhoffa a ukázka výcviku psů.

Mezi hosty jezdeckých závodů bude letošní II.Vicemiss České republiky Markéta Divišová a Miss ČR 96 Petra Minářová, které obdivují koně, jezdí na koních a v Ostrově budou dekorovat vítěze jezdeckých závodů.

O přestávkách mezi soutěžemi bude divákům vyhrávat Ostrovská kutálka.

Ředitelem závodů je Miloslav Zapletal.

Pro diváky, kteří mají vstup zdarma, je 31.5.2003 v Ostrově u Vlašimi připravena jízda na ponících, tribuna i občerstvení.

Podobné články

Jen necelé dva týdny po zakončení parkurové Global Champions 2022 jsou známy termíny a místa konání dalšího ročníku. Ten nabídne jednu zbrusu novou…

iRozhlas

Anna Kellnerová měla první den Prague Playoffs napilno. V úvodní pětihvězdičkové rámcové soutěži zvládla hned dvě jízdy. S hřebcem Joyridem si…