Mladý Polák se snažil ukradeného koně ukrýt v bytě ve třetím patře

3. 3. 2024 Michael Mlynář Zdroj: Novinky.cz URL zdroje: www.novinky.cz
Novinky.cz
Novinky.cz

Policisté v polském městě Wejherowo zasahovali u neobvyklého případu, kdy místní mladík ukradl koně a snažil se ho odvést do svého bytu ve třetím patře. Jeho počínání si naštěstí zavčasu všiml náhodný svědek.

Ve městě Wejherowo na severu Polska se na konci února místní devatenáctiletý mladík vypravil do nedalekých stájí, odkud odvedl klisnu a zamířil s ní domů. Bydlí ovšem v bytě ve třetím patře, a tak se ji snažil vyvést po schodech nahoru.

Již na začátku tohoto pokusu však narazil na svědka, pravděpodobně někoho ze sousedů, který mu v tomto počínání zabránil, klisnu vyvedl ven a zavolal policii. Mladík mezitím utekl, ale zanedlouho se vrátil, takže policisté vedle zvířete zajistili rovnou i zloděje.

Celý článek přináší Novinky.cz: Mladý Polák se snažil ukradeného koně ukrýt v bytě ve třetím patře

TN.cz
Podobné články
Deník

Otec Francouz, matka Japonka. Z Asie přes Irsko a hřebčín Napajedla zamířil prvotřídní kůň Pop Rock na statek do Němčic pod Kunětickou horou. Tam se…

iRozhlas

Policie odložila prověřování případu, kdy na pardubickém dostihovém závodišti vběhl kůň, který ztratil jezdce, do prostoru s diváky a několik jich…