Výstup z jednání představenstva společnosti Dostihový spolek a.s. k projektu multifunkční arény

14. 6. 2022 Tisková informace Zdroj: Dostihový spolek URL zdroje: zavodistepardubice.cz

Představenstvo společnosti Dostihový spolek a.s. se na svém jednání zabývalo zamýšleným projektem výstavby multifunkční arény v areálu Pardubického závodiště. Členové se podrobněji seznámili se všemi dostupnými materiály a stanovisky.

Členové představenstva se jednoznačně shodli na tom, že jakýkoliv projekt realizovaný v areálu Pardubického závodiště nesmí narušit zájmy společnosti a jejích akcionářů a musí zajistit udržitelnost a další rozvoj.

Na základě těchto skutečností se rozhodli připravit soubor technických, organizačních, obchodních, ekonomických a dalších regulativů respektujících stávající provoz a umožňujících investiční akce nutné pro rozvoj Pardubického závodiště, a to se zohledněním dlouhé historie, tradice, mezinárodního významu a silné obchodní značky „Velká pardubická“.

Foto Tomáš Holcbecher/TMM
Podobné články
Český rozhlas

Přírodní rezervace Janovský mokřad se rozprostírá u Nýřan v okrese Plzeň-sever. Na první pohled by zrovna na tomto místě hledal přírodní rezervaci…

Již čtvrtým rokem je realizován projekt, jehož cílem je udělat radost obyvatelům Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem. V rámci projektu s názvem…