Ve středu se na závodišti v Pardubicích koná Hobby skákání

Na pískovém kolbišti na Dostihovém závodišti v Pardubicích se ve středu 23. září bude konat další díl letošních Hobby soutěží v parkurovém skákání.

Už tradičně budou na programu čtyři soutěže. Na úvod se budou skákat překážky do 70 centimetrů. Poté budou následovat parkury s překážkami do 90, 100 a 110 centimetrů. Po skončení každé soutěže se uskuteční ocenění pěti nejlepších jezdců.

„Všechny čtyři soutěže jsou opět otevřeny pro všechny koně a jezdce," uvedl Jaroslav Grodl, sportovní manažer pořádajícího Dostihového spolku Pardubice a zároveň autor parkuru.

Prezentace účastníků se uskuteční do 14.00 do 15.00 hodin. Úvodní soutěž s překážkami do 70 centimetrů bude zahájena v 15.00 hodin.

Hobby skákání se na pískovém kolbišti na pardubickém dostihovém závodišti v případě příznivého počasí bude konat ve třech po sobě jdoucích středách. Další jsou naplánovány na 30. září a 7. října.

Rozpis Hobby soutěží najdete na adrese www.pardubice-racecourse.cz/hobby-souteze.html

Podobné články

Ve dnech 9. a 10. září se na Pardubickém závodišti odehrálo nezapomenutelné Mistrovství České republiky v Mountain Trailu 2023, které bylo součástí…

Už jste někdy slyšeli o horseboardingu? Jde o jezdeckou show a zároveň sport. Můžete se s ním blíže seznámit v rozhovoru s průkopníkem této…