Koňská štafeta: Štafetový kolík přebírá Lucie Fialová

29. 11. 2022 Tisková informace Autor fotek: Bohumil Křižan Zdroj: Dostihový spolek URL zdroje: zavodistepardubice.cz
Lucie Fialová
Lucie Fialová

Připravili jsme pro vás KOŇSKOU ŠTAFETU. Štafetový kolík ale bude jen symbolický. Půjde o “zimní” seriál minirozhovorů, které mezi sebou povedou osobnosti dostihového světa. Mají za úkol odpovědět na čtyři otázky a vybrat si kolegu, kterého se zeptají na co budou chtít. Minule odpovídala Táťána Mášová, ta teď štafetový kolík a své dotazy směřuje na třetí jezdkyni v řadě. “Na otázky ať odpoví Lucka Fialová. Je to moje kamarádka, máme k sobě blízko.”

Kdybys dostala hodného a dobrého koně, sedla by sis na něj v překážkovém dostihu?
V dostihovém sportu k tomu nemám vyšší ambice, ale v rámci tréninku by mě to bavilo.

Chtěla by ses stát trenérkou?
Teď se snažím nasbírat co nejvíce zkušeností jako jezdec, ale v budoucnu mám v plánu absolvovat trenérský kurz a nadále se tomu věnovat profesně.

Neříkám, že se Ti nemůže povést obojí, ale co je pro Tebe víc: vyhrát derby, nebo jezdecký šampionát?
Určitě České derby, ale samozřejmě bych ráda vyhrála i šampionát.

Jaký je podle tebe ideální partner?
Život považuji za nevyzpytatelný, jelikož není jasné, kdo vám do něj vstoupí…

Pošle Lucie štafetu dál? No jasně že pošle! A vybrala si muže, který ji podle svých slov ještě více nadchl pro dostihy, je k ní upřímný a poskytne radu i z nemocničního lůžka a taky je to prý nejoptimističtější člověk, jakého zná. Už víte, na koho se můžete těšit příště?

Podobné články
Sport

Jedenáctiletý hnědák Subway Dancer, nejbohatší kůň české rovinové historie, který se dokázal senzačně prosadit v Anglii i ve Francii, uhynul kvůli…

Připravili jsme pro vás KOŇSKOU ŠTAFETU. Štafetový kolík ale bude jen symbolický. Půjde o “zimní” seriál minirozhovorů, které mezi sebou povedou…