Dostihový infoservis: XI. den metropolitní sezóny - 95. MERCEDES-BENZ ČESKÉ DERBY

Váňovský Dotek génia// Sváteční odpoledne v CONSEQ PARKu Velká Chuchle nabídne osm špičkových dostihů o souhrn cen a prémií přesahující tři a půl miliónu korun. Na startovních listinách je 74 koní, kteří byli odchováni v osmi různých zemích (Anglie, Francie, Irsko, Německo, Polsko, Švýcarsko, USA a ČR). V jejich sedlech se představí 28 jezdců a jezdkyň pocházejících z dvanácti států (Belgie, Irsko, Itálie, Kazachstán, Maďarsko, Německo, Norsko, Severní Irsko, Slovensko, Španělsko, Švédsko a ČR).

Váňovský Dotek génia

V neděli 21. června se v Conseq Parku Velká Chuchle uskutečnil nejprestižnější dostihový den sezóny s klasickým vrcholem 95. Mercedes-Benz Českým derby (2400 m), jež bylo s celkovou dotací 2,5 miliónu korun opět nejbohatším středoevropským rovinovým dostihem.

Do nejdůležitější klasické zkoušky sezóny vyslal legendární Josef Váňa v roli trenéra tři koně, kteří sice k největším favoritům nepatřili, přesto se všichni dokázali dostat na dotovaná místa, tedy mezi prvních sedm v cíli!

Jistě o délku a půl zvítězil hnědák Touch of Genius (15:1) ze stáje Statek Blata Český Ráj manželů Dufkových (Josef Dufek je majitelem FK Mladá Boleslav a jeho dostihová stáj je velmi mladá, existuje teprve třetím rokem), stájový kolega Tamarind Cove (15:1, ž. Verner) obsadil bronzový stupínek a třetí Váňův kůň Gibb's Beach (stáj Jasna, 80:1, ž. Chaloupka) skončil sedmý. Na druhé místo se, stejně jako v přípravné Velké červnové ceně, prosadil držitel rakouské Velké jarní, sázková třetí šance Oriental Sky (stáj Patrik ČR, tr. Olehla, 6:1, ž. Zatloukal), čtvrtý finišoval prvně ve zdejším regionu poražený premiant květnové Velké jarní ceny, sázkový favorit Aldar (Ramzan Kadyrov, tr. Šavujev, 1,8:1, ž. Murzabajev), pátý byl francouzský host Parzival (Scuderia Magenta, tr. Botti, 8:1, ž. Rispoli) a šestý honorář vytěžil loňský juniorský šampión Sirius Shine (DAR, tr. Petrlík, 11:1, ž. Línek).

Josef Váňa získal své třetí vítězství v boji o modrou stuhu (předtím 2005 Ready for Life a 2011 Roches Cross), v sedle Touch of Geniuse se svého prvního triumfu nejen v Derby, ale vůbec na klasické scéně, dočkal dvojnásobný český šampión (2011 a 2012), devětadvacetiletý žokej Jaromír Šafář.

Další dění:
 • Úvod odpoledne patřil dvouletým koním a jejich tradiční Simsonově ceně (II. k., 1200 m), kterou opanovala debutující svěřenkyně Pavla Tůmy Skara (Stáj Charvátová, 3,3:1), sázkovou druhou favoritku k jisté výhře dovedl žokej Jan Verner.
 • V 11. Ceně TRM (I. k., 1200 m) si nečekané vítězství z dubnového Memoriálu Jaroslava Maška zopakoval velmi spolehlivý čtyřletý hnědák Nine ou Four (Syndikát V3J, tr. Luka, 7,8:1), tentokrát v sedle s žokejem Petrem Foretem.
 • Stálicí na mílařském poli je nestárnoucí sedmiletý hnědák Chardonney Tcheque (Dr. Charvát, tr. Šatra, 1,6:1), což potvrdil lehkou obhajobou loňského triumfu v 12. Tattersalls Mile (I. k., 1600 m), k níž jej bezpečně dovedla žokejská superstar dne, čtyřnásobný francouzský šampión Ioritz Mendizabal.
 • Ve 36. Ceně WAGO (I. k., 2200 m) pro tříleté klisny vybojovala o krátkou hlavu třetí letošní i kariérní vítězství sázková favoritka Amga River (Valentin Bukhtoyarov, tr. Šavujev, 2,7:1) s úřadujícím českým žokejem-šampiónem Bauyržanem Murzabajevem.
 • Vytrvalecký 56. Zlatý pohár Rádia Impuls (I. k., 2400 m) pro starší koně jeho aktéři rozběhli velmi pomalu, ve svižné koncovce se z čelní pozice jistě, počtvrté v řadě prosadil čtyřletý favorit Aztek (tr. T. Váňa, 1,6:1), který přinesl třetí nedělní výhru pro stáje manželů Charvátových a druhý plný zásah žokeji Petru Foretovi.
 • Cenu Stáje Sokrates (IV. k., 1800 m), zařazenou do celoročního seriálu MS amatérských jezdkyň, vyhrála nejzkušenější z reprezentantek sedmi zemí v sedlech a vedoucí žena průběžného pořadí šampionátu Joséphine Chini ze Švédska, jež k jistému prvenství dovedla podruhé během tří týdnů vítěznou sedmiletou klisnu I Want Dance (Filipův kůň, 5:1), jejíž úspěch byl zároveň druhým nedělním vítězstvím trenéra Tomáše Šatry.
 • V závěrečné Ceně EBF (III. k., 1600 m) pro nezvítězivší tříleté koně splnil navzdory půlroční zdravotní pauze roli první sázkové šance stříbrný z loňské Ceny zimního favorita Amadeon (Stanislav Chudáček, tr. Vocásková, 1,5:1), a dvojnásobný žokej-šampión (2004, 2005) Jan Rája se tak v kariérní bilanci přiblížil na pouhé čtyři body jubilejní čtyřstovce vyhraných rovinových dostihů.

Výsledky

 

První dostih programu odstartuje ve 13 hodin. Samotné 95. Mercedes-Benz České derby si s celkovou dotací 2 500 000 Kč (vítěz získá jeden milión korun) již několik let drží primát nejbohatšího rovinového dostihu střední Evropy a odstartováno bude v 15.05 hodin.

Vysoký favorit, ale i silní soupeři!

Na startovní listině figuruje patnáct koní a situace v letošním ročníku je poměrně paradoxní. Na jednu stranu má Derby poměrně vysokého favorita, na druhou stranu je startovní pole natolik kvalitní, že reálné šance na čelní umístění má minimálně polovina účastníků.

1 - Henrytheaeroplane: má-li v Derby koně František Holčák, nikdo ze soupeřů si před ním nemůže být jistý, rekordních sedm triumfů mága z Velkých Karlovic hovoří za všechna slova. Jeho „letadlo" bude „pilotovat" historicky druhý nejúspěšnější český žokej podle počtu kariérních vítězství Jiří Palík, který Derby vyhrál přesně před deseti lety, nečekaně s klisnou Ready for Love, která, stejně jako dekádu před ní suverénní Regulus, měla startovní číslo jedna...

2 - Ideal Approach: účastníkem s nejvyšším počtem dosavadních startů (11, a také nejvyšším ziskem skoro 1,75 mil. Kč) je vítěz loňské Ceny zimního favorita v Madridu, který přibyl do Čech až v průběhu jara a vysokou výkonnost potvrdil umístěními jak ve zdejší Velké jarní ceně, tak i v bratislavském Starohájském kritériu.

3 - Kifaaya: první z tandemu reprezentantů stáje, která slavila triumf v posledních třech ročnících, bude mít v sedle jedinou ženu na startu, účastnici loňského Slovenského derby (4. místo) Zuzanu Vokálkovou. Jarními starty, podobně jako další dva vyslanci otce a syna Holčákových, očekávání nenaplnil, ale i pro něj platí, že vzhledem k realizačnímu týmu může být v „den D" všechno jinak. Mimochodem, pokud má stáj Monte Negro v dostihu dva koně, vítězí ten s bílou čapkou...

4 - Dalewari: druhý zástupce modro-bílých barev Jiřího Posáda vymění pro Derby jezdce a dosavadního partnera Jiřího Chaloupku vystřídá dvojnásobný český šampión, počtem rovinových vítězství se blížící čtyřstovce, Jan Rája. Razantnímu a zkušenému žokeji se letos velmi daří, vyhrál čtrnáct z pětapadesáti startů, což dává znamenitou čtvrtinovou výherní úspěšnost.

5 - Oriental Sky: první z nejužšího okruhu favoritů je čtrnáctou šancí „světlohorského doktora" Čestmíra Olehly na dobytí nejprestižnější rovinové klasiky a nutno podotknout, že jednou z šancí největších. Na kontě má vítězství ze slovenské Velké ceny BBAG a rakouských Ceny zimního favorita i Velké jarní ceny a ve Velké červnové ceně, při své pražské premiéře, skončil jen o půl délky druhý. Také jeho žokej Milan Zatloukal by k dosavadním šesti klasickým zápisům ze tří různých zemí rád přidal ten zdejší nejcennější.

6 - Aldar: favorit číslo jedna ze sedmi startů pětkrát vyhrál, přičemž jediné dvě porážky utržil ve Francii při debutu a na grupové scéně. Ve střední Evropě má čistý štít, který obsahuje čtyři jedničkové výhry, včetně klasické Velké jarní ceny, což byl jediný místní dostih, jejž nevyhrál lehce, ale „pouze" jistě. Už dlouho dopředu byl pro Derby avizovanou volbou dvojnásobného a úřadujícího žokeje-šampióna Bauyržana Murzabajeva.

7 - Tamarind Cove: první z trojice koní Josefa Váni v letošním Derby sice ještě nevyhrál, ale ve všech čtyřech vystoupeních se umístil, přičemž v cíli Velké jarní ceny se vítěznému Aldarovi z druhého místa přiblížil na délku a čtvrt, což se v našem regionu dosud nikomu před ním ani po něm nepodařilo.

8 - Sirius Shine: šampión loňských dvouletých je letos chystán trojnásobným a úřadujícím trenérem-šampiónem Allanem Petrlíkem, který rodové „derby-prokletí" zlomil vloni v Bratislavě. A ke slovenské modré stuze může přidat i tu českou, neboť hvězda jeho želízka v ohni se rozzářila před třemi týdny při start-cíl triumfu ve Velké červnové ceně. Skvělý výkon tehdy podal i trojnásobný slovenský žokej-šampión Jaroslav Línek.

9 - Parzival: atraktivní francouzský host letos na jaře vyhrál dva ze čtyř startů a od poloviny května je cíleně chystán na tisícikilometrovou cestu do srdce Evropy. Vše nasvědčuje tomu, že syndikát jeho majitelů hodlá spojit příjemné s užitečným a nebude se jednat pouze o výlet za vyhlášenými pražskými památkami. Za stabilního Parzivalova jezdce Davida Breuxe, jenž má na neděli zákaz startu, byl jako „náhradník" angažován dvojnásobný italský šampión Umberto Rispoli.

10 - Icar: jednou z významných českých stájí, které ve sbírce úspěchů triumf z Derby zatím chybí, je DS Pegas. Její letošní akvizice Icar k většině dosavadních startů vyjížděl do Francie a nevedl si tam vůbec špatně. Květnový debut ve Wissembourgu vyhrál a umístění sbíral i v dalších, distančně se prodlužujících vystoupeních. Chuchelskou dráhu si vyzkoušel ve Velké červnové ceně, v níž finišoval šestý.

11 - Touch of Genius: druhý svěřenec Josefa Váni absolvoval nejméně startů ze všech účastníků (3), ale jako jediný v poli už startoval v dostihu na 2 400 metrů, v polovině května takto dlouhou třetí kategorii snadno vyhrál. Dvojnásobný český žokej-šampión Jaromír Šafář s ním určitě má naději ukončit čekání na první klasický triumf kariéry.

12 - Dumnonia: jediná klisna a druhý startující s neposkvrněným regionálním štítem. Kromě páté příčky v Itálii vloni zvítězila ve všech třech bratislavských vystoupeních, letos lehce vyhrála Jarní cenu klisen v Praze a bez potíží i slovenský ekvivalent. V jejím sedle bude žokejská hvězda dne, čtyřnásobný francouzský šampión Ioritz Mendizabal, jenž může výrazně pomoci k tomu, že majitel Jiří Charvát ukončí několikaleté čekání na zisk Derby.

13 - Mondego Bay: jediný zástupce českého chovu s nejmladším českým žokejem v sedle nastoupí po osmém místě z Velké červnové ceny bez psychického tlaku a pokud by dosáhl na majitelskou prémii (doběh do sedmého místa), překonal by očekávání.

14 - Aldzarb: nejdražší kůň v poli (145 tisíc eur) je druhým vyslancem Arslangireje Šavujeva, kouzelníka zpod Kavkazu, stojícího za nejvýraznějšími mezinárodními úspěchy českého turfu. Stájový kolega favorita Aldara v sobě má ukryt značný potenciál, není sice úplně snadno ovladatelný, ale s tím by si rutinovaný irský žokej Patrick Cosgrave měl poradit.

15 - Gibb's Beach: trojici ze stájí Josefa Váni kompletuje druhý dosud nezvítězivší aktér, jemuž dosavadní výsledky příliš šancí nedávají, ale obsazení nečekaně uvolněným žokejem Jiřím Chaloupkou, vítězem dvou z posledních tří Derby, může přinést zajímavý výsledek.

Předstartovní zajímavosti 95. Mercedes-Benz Českého derby:

- na start klasického vrcholu sezóny se postaví dvanáct hřebců, dva valaši a jedna klisna
- třináct účastníků letošního Derby již alespoň jednou zvítězilo, dva z nich (Aldar, Dumnonia) dokonce vyhráli svých všech pět středoevropských startů
- jediná Dumnonia nestartovala v dostihu nad 1 700 metrů, jediný Touch of Genius už zaběhl i dostih na 2 400 metrů
- na startu jsou vítězové čtyř jarních klasických zkoušek (Dumnonia - Jarní ceny klisen ČR i SR, Aldar - Velká jarní cena ČR a Oriental Sky - rakouská Velká jarní cena)
- trojice adeptů, všichni v tréninku Josefa Váni (Gibb's Beach, Tamarind Cove, a Touch of Genius) zahájila kariéry až letos
- s pražskou dráhou se dosud neseznámili Henrytheaeroplane, Kifaaya a Parzival
- dohromady zatím účastníci Derby vydělali na cenách v dostizích 7,14 mil. Kč (zahraniční zisk přepočten)
- osm z aktérů bylo pořízeno na dražbách (tedy za veřejné ceny) dohromady za 13,8 mil. Kč
- nejdražším koněm z dražby je Aldzarb (145 000 eur - říjen 2013, Deauville - Francie)
- nejlevnějším koněm z dražby je Sirius Shine (6 500 eur - červenec 2014, Deauville - Francie)
- nejdále do dějiště dostihu cestuje Parzival (1057 km z francouzského Chantilly)
- žádný letošní účastník netrénuje v Chuchli, ale nejdříve před dostihem zde bude právě Parzival, který by měl přicestovat již v pátek

- z letos startujících žokejů již České derby vyhráli Jiří Palík (2005), Jan Rája (2011) a Jiří Chaloupka (2012, 2014)
- poprvé se Českého derby zúčastní žokejové Pat Cosgrave, Martin Laube, Ioritz Mendizabal a Zuzana Vokálková, Cosgrave a Mendizabal budou mít zároveň své premiéry v rámci ČR
- nejmladším žokejem je Martin Laube, kterému bylo 11. dubna 20 let
- nejstarším žokejem je Jan Rája, který 12. července oslavil 43. narozeniny
- nejvíc jezdeckých účastí v Českém derby (14) má na kontě jeho jediný dvojnásobný vítěz v poli Jiří Chaloupka
- jedinou ženou ve startovním poli bude žokejka Zuzana Vokálková

- z letos se účastnících trenérů již České derby vyhráli František Holčák (7x), Arslangirej Šavujev (3x), Josef Váňa (2x), Radek Holčák (1x) a Zdeno Koplík (1x)
- tři svěřence má na startu Josef Váňa, dvakrát jsou zastoupeni Arslangirej Šavujev a Radek Holčák
- letošního Derby se neúčastní žádná trenérka a prvně v Českém derby figuruje pouze francouzský tandem otce a syna Bottiových

- z letos se účastnících majitelů již České derby vyhráli Jiří Posád (Monte Negro - 3x) a Miroslav Nesládek (Jasna - 1x)
- dva reprezentanty mají na startu stáje Monte Negro, Ramzan Kadyrov a Statek Blata Český Ráj
- poprvé se Českého derby účastní stáje Statek Blata Český Ráj a Scuderia Magenta

Otevírací kurzová nabídka 95. MERCEDES-BENZ ČESKÉHO DERBY:

2,25:1 - Aldar
6:1 - Dumnonia
7:1 - Oriental Sky, Sirius Shine
8:1 - Aldzarb
10:1 - Icar, Parzival, Touch of Genius
12:1 - Tamarind Cove
13:1 - Ideal Approach
14:1 - Dalewari
17:1 - Henrytheaeroplane
25:1 - Kifaaya
30:1 - Gibb`s Beach
35:1 - Mondego Bay

Sázky na všechny dostihy derby-dne je možné uzavírat od čtvrtečního poledne na vybraných pobočkách Fortuny (jejich seznam a sázková nabídka ZDE).

*

Další dostihový program
 • 13:00 - Simsonova cena (II. k., 1200 m): v úvodním dostihu nastoupí devět „dorostenců", čtyři debutují, trojice klisen Anshoa, Čamilla a Ima své květnové premiéry vyhrála.
 • 13.30 - 11. Cena TRM (I. k., 1200 m): populární Sprinter roku 2014 Mikesh změří síly se zdejší novou tváří, dominátorem mostecké Ceny Jezdectví Dashing Homem.
 • 14.00 - 12. Tattersalls Mile (I. k., 1600 m): běhající legenda a obhájce loňského triumfu Chardonney Tcheque je prvním nedělním partnerem Ioritze Mendizabala, s nímž bude atakovat již čtrnácté kariérní vítězství.
 • 14:30 - 36. Cena WAGO (I. k., 2200 m): vyrovnaný tucet klisen, mezi nimiž je mírnou favoritkou držitelka Memoriálu dr. Frankenbergera Amga River, nicméně se připojí loňské šampiónky Zamira, Cassie a Rajči Šimon, či disponované vytrvalkyně s letošním čistým kontem Iwmnianka a Yara.
 • 15.45 - 56. Zlatý pohár Rádia Impuls (I. k., 2400 m): do duelu hvězd loňského klasického ročníku Aztek vs. Cheeky Chappie by mohl promluvit vítěz rychlé třetí kategorie z Mostu, ze skoků do rovin pragmaticky vrácený Sundara.
 • 16.15 - Cena Stáje Sokrates (IV. k., 1800 m): v dostihu zařazeném do celoročního seriálu MS amatérských jezdkyň se představí reprezentantky sedmi zemí.
 • 16.45 - Cena EBF (III. k., 1600 m): na závěr dne, mezi nezvítězivšími tříletými absolvuje opožděnou sezónní premiéru stříbrný z loňské Ceny zimního favorita Amadeon.

Startovní listiny

Doprovodný program:

11.00 - otevření areálu
11.30 - Jazz Trio (ceremoniální paddock), špičkový jazzový pianista Vladimír Strnad (tribuna-přízemí)

Předvedení originálních panamských klobouků Ecua-Andino. Tyto exkluzivní klobouky, které stylově skvěle pasují právě k nedělnímu derby-dni a k jejichž vyznavačům patří např. Angelina Jolie a Brad Pitt, si zájemci budou moci na závodišti za velmi příjemné ceny zakoupit.

Výstava fotografií GALOPP-FOTO v Galerii Vision (po celý den).

16.30 - DERBY J. P. CHENET AFTER PARTY s živou hudbou a DJ! Pro účastníky párty bude připraveno vystoupení dívčí skupiny Basix, vítězek AquaBabes 2014 (jejichž píseň ‚Neříkej mi baby' zaznamenala obrovský ohlas, např. na YouTube má již více než 6,5 miliónu zhlédnutí), diskotéka a soutěž o zajímavé ceny.

Společnost Mercedes-Benz je generálním partnerem 95. Českého derby. Pokud by Vám nestačili koně na dostihové trati, budete mít příležitost si v přestávkách prohlédnout vozy Mercedes-Benz. Jednou z novinek, která se na Českém derby objeví, bude supersportovní vůz Mercedes-AMG GT S, který pod kapotou skrývá pohromadě 510 koňských sil.

Hodinky Edox potvrzují kvalitu švýcarských hodinářů na každém kroku své široké kolekce modelů. Od roku 1883 Edox doslova lpí na kvalitě a dává tímto důvod k potvrzení známého rčení, že švýcarské hodinky patří mezi velmi kvalitní a vysoce přesné. Edox v hodinářském průmyslu nejvíce vyniká svými ultratenkými hodinkami - tyto hodinky s datumem mají na výšku pouhých 1,4 mm a jsou tak právem nazývány nejtenčími hodinkami s datumem na světě.

Společnost Ecua Andino z Ekvádoru jako jediná vyrábí ručně pletené klobouky, které jsou dnes synonymem kvality, atraktivního designu a luxusu. Pod značkou Ecua Andino jsou každoročně prezentovány nové kolekce klobouků, které jsou nabízeny výhradně ve vlastní síti značkových prodejem, showroomů a e-shopů.

Meopta je světový výrobce optiky specializující se na návrh, vývoj, konstrukci, výrobu a montáž optických, optomechanických a optoelektronických systémů. Zákazníkům po celém světě nabízí kompletní a inovativní řešení v oblasti spotřebních, průmyslových a vojenských aplikací.

NOVÁ RESTAURACE VISION

Dámy a pánové, vážení návštěvníci, snažíme se, aby dostihový sport své příznivce nejen bavil, ale také aby rostla jeho společenská úroveň a prestiž.
I proto během zimní přestávky vznikl zcela nový VISION restaurant, k jehož návštěvě Vás srdečně zveme. Nachází se v prvním patře tribuny na jižní terase, přímo proti hlavnímu vchodu do areálu.
Nově jsou do jídelního lístku zařazeny rybí speciality.
Příjemné zážitky z dnešního dostihového dne Vám přeje cateringová společnost MaxiService

Bohatý program pro rodiny s dětmi

Nejmenším návštěvníkům je v Praze-Velké Chuchli věnována zvláštní pozornost. Děti do 15 let mají na všechny dostihové dny vstup zdarma, mládež do 18 let zaplatí pouze poloviční vstupné. Na dostizích se Vaše děti určitě nudit nebudou! Více informací ZDE. Od letošního roku jsme pro děti do venkovních prostor instalovali nové atraktivní herní prvky a věříme, že si rychle získají jejich oblibu.

VSTUPNÉ NA DERBY-DEN 21. ČERVNA:
Děti do 15 let, držitelé průkazů TP, ZTP, ZTP-P (u vozíčkáře i jednočlenný doprovod): zdarma
Mládež do 18 let, studenti do 26 let a držitelé zákaznické karty Pražská plynárenská, a. s.: 60 Kč
Jednotlivá vstupenka pro dospělou osobu: 200 Kč včetně celobarevného Dostihového programu (prodáván i samostatně za 50 Kč)

Prodej celoročních vstupenek na rok 2015 (platí i na Derby-den 21. června):
celoroční vstupenka: 900 Kč
celoroční vstupenka extra (vstupné + parkování): 1300 Kč
celoroční vstupenka "all in one" (vstupné + parkování + Dostihový program): 1800 Kč
Klub Patriot / Student (vstupné pro přátele dostihů - osoby od 60 let a studenti do 26 let): 260 Kč
Všechny vstupenky lze zakoupit během dostihových dnů na pokladně hlavního vchodu, nebo ve všední dny mezi 8. a 15. hodinou ve 4. patře tribuny závodiště Velká Chuchle (paní Šárka Pišnová, tel. 242 447 034), či objednat e-mailem: sarka.pisnova@velka-chuchle.cz.
Zde je třeba uvést poštovní adresu pro doručení zálohové faktury a po uhrazení bude vstupenka zaslána poštou.

Termínová listina sezóny 2015:
 • neděle 21. června - 95. Mercedes-Benz České derby
 • čtvrtek 16. července od 18 hodin - Den Pražské burzy
 • neděle 30. srpna - 70. St. Leger
 • neděle 6. září - Dostihový den Conseq (37. VC Prahy CK Martin Tour, 37. VC českého turfu)
 • neděle 13. září - Dostihový den EŽ Praha (9. Zlatý pohár EŽ Praha, 94. Svatováclavská cena)
 • neděle 20. září - Zářijový handicap
 • sobota 26. září - Evropský pohár žokejů
 • neděle 4. října - Říjnový handicap
 • neděle 18. října - 77. Charvát Cena zimního favorita, 13. Memoriál Harryho Petrlíka
 • neděle 25. října - 95. Cena prezidenta republiky

Nikon Ladies Cup 2015
Celorepublikový šampionát rovinových jezdkyň vstupuje již do svého pátého ročníku. Pořadí jezdkyň v Nikon Ladies Cupu určuje počet vítězství, případně druhých a dalších míst (pokud by ani tato kritéria nerozhodla, rozhoduje vyšší zisk, a dále vyšší úspěšnost (poměr vítězství k celkovému počtu startů). Vítězka obdrží finanční bonus 15 tisíc Kč, druhá v pořadí 10 tisíc Kč a třetí 5 tisíc Kč. Všechny tři dále získají od generálního partnera soutěže fotoaparáty. Partnerem Nikon Ladies Cupu je CONSEQ PARK Velká Chuchle.

CONSEQ PARK Vám nabízí i prostor pro firemní akce
Dostihové odpoledne ve Velké Chuchli nabízí ideální prostředí a podmínky k prezentaci Vaši firmy, setkání s obchodními partnery, klienty a zákazníky nebo třeba neformální párty pro zaměstnance. V saloncích Doncaster, Ascot, Epsom nebo ve VIP restauraci PANORAMA s kapacitou od 20 do 400 osob pro Vás připravíme program přímo na míru a ve spolupráci se společností MAXISERVICE i skvělé pohoštění. Všechny salonky mají přímý výstup na zastřešenou terasu s výhledem na cílovou rovinku!

Pro bližší informace využijte tyto kontakty:

Petr Drahoš, ředitel společnosti, 604 298 150, petr.drahos@velka-chuchle.cz

Tereza Trníková, obchodní oddělení, 604 298 155, tereza.trnikova@velka-chuchle.cz
Držitelům Sphere card je poskytována 10% sleva na pořádání firemních akcí.

Chcete si dostihy opravdu vychutnat? Je tu pro Vás DERBY KLUB
Derby klub nabízí: příjemné prostředí, ideální výhled na dostihovou dráhu, pohodlný přístup k paddocku, možnost uzavírání sázek přímo v prostorách klubu.
Denní klubové vstupné 600 Kč zahrnuje: vstup do areálu závodiště a Derby klubu, Dostihový program, servírované menu.

Vstupenky jsou k dostání v den konání dostihů na pokladně CONSEQ PARKU, nebo při objednávce míst pro pět a více osob kontaktujte předem (v pracovním týdnu před dostihovým dnem) obchodní oddělení: tereza.trnikova@velka-chuchle.cz, 242 447 031.

Podobné články

Poslední dva týdny zbývají do zahájení sezony v Chuchle Areně Praha. Otevírací mítink se uskuteční na Velký pátek 7. dubna a vedle osmi dostihů je…

Den otevřených dveří dostihového střediska Luka racing v Bošovicích u Písku proběhne 25. března 2023 od 10:00 do 15:00 hodin.