Koník doma - aneb jak je to opravdu s financemi?

Zitushe

Vloženo 8.4.2008 - 8:49
Jelikož přemýšlím o přemístění koníka domů (jak kvůli času tak z jiných důvodů) a koupit mu následne jeste jednoho konskeho kamarada, tak se Vás chci zeptat, jaké jsou kolem ustájení koníka doma problémy a na co si případně dávat pozor, jestli to, co bychom jinde dali do ustájení dáme doma třeba stím, že nemusíme tolik šetřit podestýlkou a pod. a můžeme mu pořádně dopřát? Díky za případé rady :o)

Markéta Sýsová

Vloženo 14.4.2008 - 22:18
Já mám doma českou sport. poničku. Louky mám svoje, seno taky, jen jsme ho dávali balíkovat, tak nás to vyšlo asi 100Kč/ks, od známýho jsem dostala granule, vodu máme z vlastní studny...já se nechlubím, jen je na tom dobře vidět, že záleží na tom, jaký věci máte k vlastní dostupnosti za co nejmenší cenu. Kupuju snad jen mrkev a kroketky, no a pak taky samo veterinář, kováře nepočítám, toho mám v rodině. Hodně štěstí, ať vám koně jdou!

simona kadlecova

Vloženo 26.5.2008 - 20:37
mno jak se to řekne ja po dobu trech let jsem mela ustajeneho konika u jineho majitele statku pak jsem se rozhoda konika dat domu neni to problem mit konika doma ale vetsi problem je to když jste konika mela nekde ustajeneho tak ste pro nej tam mela vse zarizene ale když ho budete mit doma tak si musite zarizovat vse sama jako seno atd...jinak je to vse v pohode a s financemi take jen voda a elektrika ale to stoprocentne zvladnete :)