CSIP Heroutice

Dáša Heřmánková

Vloženo 5.7.2005 - 17:38
Budou, ale já v sobotu a neděli nefotila. Máme slíbené CD od pana Tošenovského, takže až mi poštou dojde, něco přidám. Dám samozřejmě vědět.

Helena Görnerová

Vloženo 11.7.2005 - 7:16
Zuzko, když už si v našich diskuzích a pod články dělá I-equus tak soustředěně reklamu, tak už byste dávno měli všichni vědět, že není-li v odkazu pomlčka, zvládáme to... ;o)

Helena Görnerová

Vloženo 18.7.2005 - 20:12
Ale Zuzule... :o)) Kdybych byla proti vám zaujatá, asi se s týnou nebavíme o radostech a strastech publikování a nevyměňujeme si, myslím, cenné postřehy. Že tady u nás často píšete, že je něco zajímavého u vás, komentuju pouze přátelským šťouchem, nemažu, všimni si. Vždyť je důležité, aby se mezi lidi dostaly informace a nám to rozhodně neublíží :o) Co se týče Jezdectví - správná připomínka. Na špatné adrese ovšem (chápu, že je to jednodušší než bombardovat tu správnou redakci) - Equichannel NENÍ Jezdectví :o) BTW počkej si na sprnové číslo a reportáž z chlaďasů. To, jestli zpravodaj něco špatného okmentuje nebo ne není v časopise jako takovém. To je v lidech a v naší zakořeněné touze "vyjít s každým zadobře". Taky se to učím odstraňovat, holt třicetiletá výchova se nedá zahodit rychle.

Helena Görnerová

Vloženo 18.7.2005 - 23:58
"Ale vypadá to nadějně s endurancí, mno uvidíme. " - Tak to aby se Lenx začala snažit! ;o) "A bombardovat redakci Jezdectví je nejspíš zbytečné" - Dokud si tohle budou lidi říkat, obecně se nikde nic nezmění. "A od koho bude reportáž z chlaďasů? Mohli byste třeba po vydání Jezdectví zveřejnit některé reportáže i tady" - Ode mě, jak jinak. Co se týče toho zveřejňování zde, taky mě to trhá srdce, na druhou stranu není fér vůči čtenářům nabízet na dvou místech stejný obsah a z jedné akce psát neustále dvě repos.. , to je prostě ... Takže jsem to v pátek v redakci otevřela a dohoda se našla. 14 dní po vydání Jezdectví budeme reportáže z akcí, u kterých jsme mediálními partnery, zveřejňovat i na EQCH. Zřejmě v rozšířené verzi a především z archivních důvodů. Uvidíme, jak se tento kompromis osvědčí, očekávám případně zpětnou vazbu pod těmi články (snad si každý nejdříve přečte, proč to děláme, než začnou litanie :o))