Co myslíte?

Monika Svobodová

Vloženo 3.8.2006 - 18:24
mam dve poncky jedna 145 a druhá 122. Já měřím 170, vážím 65kg(18 let).Pojedem na jednu sranda akci, ale ta větší poncla(tu jezdím samozřejmě)je taková línější a míń ohebná, takže s ní pojedu trail a barely či tyče zatim nemá ani cenu zkoušet, tak jsme si říkala, že bych mohla jet na tý menší. Tu jsem koupila na učení dětí a i jedna holčina jí tam pojede.občas jí na jízdárně taky musim přijezdit( není nikdo jiný), takže vím , že mě v pohodě uveze i ve cvalu.Má dobrou fyzičku a je nasvalená a robustní, ale nožky mi přijde že má tenčí) Ovšem říkám si nebudou mě lidi považovat za tyrana koní a mít ze mě jen prdel.Na tyto akce nejezdím, tak moc nevím jak to chodí. Co myslíte nepotkám tam někoho podobného nebo raději nemam menší pocku jet?

iva stancikova

Vloženo 6.8.2006 - 10:42
ahoj hele já myslim že je to v pohodě,jak pišeš,těžká nejseš,já mam kobylu 131 a měřim 176 a vážim 65.Někdy si taky řikám jestli nejsem jak vosa na bomboně,ale co je komu do toho,jde o to jak ty se cejtíš,ne,takže kdyby měl někdo kecy,víš kam ho máš poslat :)

Rafi Hamoudová

Vloženo 8.8.2006 - 13:32
tady nejde o to kdo o tobe co rika.. podstatne je, ze pokud jsi na kone moc tezka tak mu tim docela dost nicis predevsim pohybovy aparat!!!..

Michaela Krýslová

Vloženo 8.8.2006 - 21:48
Ahoj holky mam podobnýho prďolu koně. Merlin má asi 143cm a já taky asi okolo těch 64kg. Už se mi stalo,že se mi ňejaký slečny na vysokých teplácích řechtali,že prej vypadam jak mongolskej nájezdník,ale když viděli jak Merlouš skáče a běhá tak je to přešlo.Tak zdar a sílu malým houževnatým koním.

Monika Svobodová

Vloženo 9.8.2006 - 22:05
neboj, to je mi jasné, ale říkám si když na ni tak jednou týdne musim na 10 min sednout a spravit co jí děcka blbbě naučili a prostě jinak to zatím nejde(než se nějké to z dětí dopracuje na úroveń , že už samo bude opravovat) tak vím, že se nepropdne při mém nasednutí, že neklopí ušiska, pilně ťape, nacválá bez zaváhání apod! tak jsme si temer jistá že by jí nevadilo zajet 2* tříminutové barely. No nic, já vim ,že byhc jí normálně jezdit nemůžu. Tak jen mě zajímá, jestl ibych tam nebyla za blázna či tyrana...?

Rafi Hamoudová

Vloženo 10.8.2006 - 8:35
to nebylo na tebe:-) jinak ja jsem si obcas musela na chvili sednout i na setlanda, ale reknu ti, ze jsem si na nem pripadala daleko lepe, nez kdyz jsem si musela sednout na kobylku welsh pony. Ta kobca byla co do sirky asi polovicni nez ten shetland (i kdyz vyssi), celkove mi prisla takova podrazena..a to jsem si pripadala jak blbec.. bylo to jako kdyby pod sebou clovek zadneho kone nemel.. co se tyka souteze.. pokud je to tak jak pises, tak pro ni ta soutez asi az takovy problem nebude. Zalezi ale i na celkovem dojmu z dvojice..takze pokud netahas nohy po zemi a nevypadas na ni rekla bych "hodne prerostle" tak do toho jdi.. ale to jak vypadate musi posoudit nekdo kdo vas videl:-) hodne zdaru!