distační závody Česká Ves

Markéta Rárová

Vloženo 3.5.2008 - 22:28
Byla jsem poprvé na neoficiálních distančních závodech na ranči Orel v Jeseníkách. Jezdci byli skvělí, všichni zacházeli s koníky moc hezky. Trasa vedla krásnou přírodou...pár fotek je zde http://www.ranchnazarach.estranky.cz/stranka/novinky I když fotil manžel a toho zajímala spíše auta než jiní koníci, ale aspoň těch páru fotek. Nevíte, kde se ještě letos budou konat nějaké distančky, na kterých by nevadilo, že jedu ve westernovém sedle?

eliška šerá

Vloženo 3.5.2008 - 23:29
na jakýchkoliv distančkách můžeš jezdit ve westernovém sedle. Já letos taky přesedla z anglie a více jezdců jezdí ve westernu. Když si projdeš fotky na www.vytrvalost.cz najdeš tam více jezdců ve westernu. Záleží akorát jesti máš licenci nebo ne. Pokud jí nemáš můžeš jezdit jenom KP.

Markéta Rárová

Vloženo 4.5.2008 - 9:01
licenci nemám, stačilo by mi zatím jezdit tratě do 30km. Ale myslím, že jsem četla, že i když nemám licenci a jedu oficiální závod, musí být jako povinné vybavení přilba a rajtky, je to pravda?

Jana Lohrová

Vloženo 4.5.2008 - 11:44
Doporučuji přečíst pravidla-k nalezení http://www.vytrvalost.cz/ .

eliška šerá

Vloženo 4.5.2008 - 12:54
Přilbu mít musíš určitě. Zbytek oblečení se tolik neřeší. Projdi si na oficiálním webu fotky a zjistíš, že se jezdí v čemkoliv.

Kateřina Michaličková

Vloženo 20.5.2008 - 10:43
Také jsme se zúčastnili, rovněž poprvé, jsme z Králík a moc se nám to líbilo. Kdybyste věděli o podobné akci v okolí, budu ráda za každé info. Jinak rovněž pár fotek jsem umístila na http://picasaweb.google.com/kacatecko/DistanNDostih508