ustájení v Brně

Dominika Švehlová

Vloženo 24.4.2006 - 20:27
Ono bude záležet i na tom, kde přesně pracuješ a bydlíš... Napadají mě obě stáje v Žebětíně, potom Nové Dvory (pojedeš okolo přehrady na Veverskou Bitýšku a po vyjetí z lesa na T křižovatce se dáš doleva na Ostrovačice, vlevo mineš kravíny, vpravo seník a za ním je stáj (jmenuje se to tam Nové Dvory - Cihelna), pak by ses mohla podívat do Střelic, teoreticky na Kývalku, něco je v Bosonohách (to je všechno relativně blízko sebe), Moravany u Brna, Omice, pokud vím, něco je v Ivančicích (jejda nebo Ivanovicích? - stále se mi to plete - prostě to na severu Brna u Glóbusu za Řečkovicemi), něco je na jihu ve Dvorské, dále na zámečku v Líšni, Ochoz, Hostěnice (možná to je už pro tebe daleko)...... určitě bych si ještě vzpomněla i na další.

Helena Smutná

Vloženo 25.4.2006 - 1:46
Bodejť bych se neozvala :-) Teda jajo! Mirko, zkus se přijet kouknout, kontakt je na www.jizdanakoni.cz (stránky ve zrodu). Autmo z Mendláku tak 20 minut, autobusy jezdí taky slušně. Jedna stáj je i v Němčičkách, jsme sousedi, taky se hodí to vidět. I okolí; řeku, kopce... :-)

Martina Kašpaříková

Vloženo 25.4.2006 - 8:14
jsou to Ivanovice-je tam staji vice a hodne koni,lidi tam nadavaji na kone,dokonce i policajtum z Medlanek a je tam dusno-teda nevim jak ted.Tereny hodne kamenite a jilove-kdyz zaprsi bahno,jinak vetsinou tvrdo:o(-i kdyz da se vybrat.

Jana Bílková

Vloženo 25.4.2006 - 9:28
Hostěnice momentálně plné stavy, jak u Živnů, tak u Čapků.

Helena Smutná

Vloženo 25.4.2006 - 11:47
No jo, ono hodně záleží, jak psala Jaja, ze které části Brna jezdíš, čili jak dlouho by ses mlátila přes město. Mně to sem taky kdysi přišlo daleko, ale byl to spíš pro Brňáka nezvyklý směr; poslední roky to jezdím denně a nepřijde mi to. Koně tady mají ustájené z Brna i děti, jezděj autobusem a nemají s tím potíž. Třeba taková tramvaj od Bohunic jede do Řečkovic o dost dýl... :-)

Radka Vykydalová

Vloženo 25.4.2006 - 12:37
Ahoj, jejich stránky jsou www.ranchucesty.wz.cz - najdeš tam info o ustájení, ceny, fotky, kontakty - všechno - a co nenajdeš ti jistě rádi sdělí po telefonu nebo osobně. O koníky se tam starají super, všichni jsou nakrmení, spokojení. Záleží jak to máš daleko na dojíždění.

Rolf Karlsson

Vloženo 25.4.2006 - 12:52
Jojo, taky bych asi volil Ranč u cesty. Lidé jsou tam moc milí, nové boxy jsou těsně před dokončením a okolí na vyjížďky perfektní (jsou tam i dobrý kopce)! A z Brna tam jezdí autobus po 15-ti minutách. Od autobusu jsi tam pěšky za 15 minut.

Ivana Fiľakovská

Vloženo 26.4.2006 - 14:44
Já jsem se nedávno přestěhovala do Ivanovic a zatím jsem jen slyšela že nějací koně tam jsou, ale ještě jsem žádnou stáj nenavštívila...opravdu je to tam tak hrozné? A myslím že policajti už koně v Medlánkách nemají ne? Nebo možná že ty koně tam ještě jsou ale už nepatří policajtům nebo tak něco... to bych si vymýšlela.

Martina Kašpaříková

Vloženo 26.4.2006 - 15:24
No,lidi si tam stavi satelitni mestecko a nejradsi by meli cesty do lesa vydlazdene,aby tam mohli jezdit s kocarkama..Uz tam rok nejsem,ale minule jaro nam zakazali na mesic chodit do lesa,protoze bylo mokro,tak jse chodili dal za dedinu,abychom nepotkavali lidi a navic tam byl tvrdsi povrch.Jinak jsem tam mela docela blby pocit,kdyz jsem jela po lese-clovek cekal,kdy na nej zacne nekdo vriskat..ale nekteri lidi byli v pohode.V Medlankach maji kone porad-je tam hipologicke vycvikove stredisko policie CR.Kone se tam cvici,nez jdou do sluzby,jezdi tam policajti na vycvik,kone na kazdorocni prezkouseni atd.

Magdalena Machová

Vloženo 30.4.2006 - 12:08
Ivanovice jsou přesně tak špatné ohledně lidí , jak ti tu říkají. Zažila jsem to jednou, když jsem si přes prázdniny vzala kobylu k babičce. Jezdila jsemráno o půl sedmé ven , abych nikoho moc nepotkala a stejně to zvládli. chlap na mě ječel , že u hřiště je to rozdupané , řekla jsem mu , že jsem tam za ty dva dny nestihla zajet, ale určitě to napravím. Druhý na mě ječel, že nemám co dělat na nespevněné cestě, páč se tam bořím a vůbec ho nerozhodilo, že po měsíčním suchu se nemám kam bořit. Další na mě ječel, že na spevněné cestě nemám co dělat, když si to oni prosadili a vybudovali, řekla jsem jen : čest práci , soudruhu. Pokud máte dojem , že jsem problémový jezdec, nebo jsem tam byla nějak dlouho, tak v Soběšicích jsem za 6 let neměla jediný konflikt a byla jsem tam 10 dní.

Ivana Fiľakovská

Vloženo 2.5.2006 - 18:58
A jéje tak děkuju za upozornění...svého koníka sice nemám, ale výhledově možná... tak budu asi hedat ustájení jinde no...

Zuzana Satinská

Vloženo 21.6.2009 - 18:11
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte nějaký tip na ustájení v Brně nebo okolí, za levnější peníz. Moc děkuju.