Ramiro 47

holštýnka

Vloženo 9.2.2007 - 21:31
Dobrý den. Četla jsem si tu diskuzi o tomto holštýnském hřebci. Na internetu jsem našla jen pár informací o něm. Fotku žádnou. Chtěla bych poprosit, jestli někdo nevíte nějaké bližší info o tomto hřebci a jestli nemáte nějaký odkaz na stránky s jeho fotkami nebo své vlastní, je to moc důležité, děkuji.

Svatava Punčochářová

Vloženo 9.2.2007 - 22:30
Livie ( http://www.equichannel.cz/medailon/seznam?o=med&c=sho&id=810 ) by mohla mít:) Zkus jí napsat na mail, i když se asi ozve i tady:)

Kristýna Luxová

Vloženo 10.2.2007 - 0:38
Měla jsem po tomto hřebci valáška. Byl to gigantík :-) šimlík, víc info asi neposkytnu, ale dával většinou koníky vyššího rázu...

Romana Vochozková

Vloženo 10.2.2007 - 6:47
Také sme měli krásného velkého valacha po něm,byl to hnědák s odznaky jménem Ramiro,přišli sme o něj na koliku v Brně...Byla ho velká škoda,měl výkonnost S,silnej,skokově-stylově nadanej kůň, byl to prostě pan KŮŇ.

Klara Slivkova

Vloženo 7.2.2009 - 21:50
Ja mam po nom taktiez kobylku a som s nou nadmieru spokojna.Matkou jej bola CT a je pravda,ze je tiez dost ziva a temperamentna,no da sa zvladnut.A dlasou pravdou je inteligencia-ta jej teda rozhodne nechyba,je to az neuveritelne na co dokaze prijst:)Rychlo sa uci,jazdenie ma moc rada a pre mna je potesenie praca s nou.Flegmatiku,hlupost alebo lenivost som si u nej nikdy nevsimla,vo vsetkych vlastnostiach je to prave naopak.Najlepsie co po otcovi zdedila su skokove vlastnosti.

Kristina Petrová

Vloženo 7.2.2009 - 21:59
Já znám kobylku po Ramiro.Je to větší hnědka s hvězdou a šňupkou,je velice hodná pod sedlem malinko živější,ale lehce zvladatelná,perfektně skáče a je moc učenlivá a inteligentní.Až mi je té kobylky líto jelikož ji má soukromník-sedlák,zrovna takový který si takového koně nezaslouží mít na dvoře.

Iva Fidlerová

Vloženo 8.2.2009 - 12:34
ŘÍká se že koně z kobyl po Ramiro jsou dobří skokani...:)Jinak měla jsem tu čest jezdit velkou obludu po Ramiro. Velká, mohutná, dobře stavěná, výborný hřbet, zadní nohy trochu občas boleli. Co se týče charakteru byla to šklebivka hodně lidí se ji bálo ale když člověk přištupoval přímo tak by nikdy nic neudělala. Jezditelnost - znala jsem ji jako starší (10let). Byla přiježděná drezurně do L, skoky taky do L. POzději ji boleli nohy tak na ní jezdili už jen začátečníci(my).Odchodila s námi pár veřejnáku, zkoušky. Uměla školit, škodit ale i poslouchat.:)Jinak teda - žádnej zázrak to nebyl. Exteriér dobrý, chody nic moc. Jako kun do sportu naprosto neposlehlivej i pod zkušeným vedením. Měla hooodně svou hlavu.