Prosba o pomoc

Petra Filípková

Vloženo 29.7.2008 - 10:08
Ahoj všichni, dnes ráno mezi 6. a 7. hodinou utekla z výběhu v Dolním Podkozí - okr. Beroun, nedaleko Svárova u Unhoště, 5-ti letá klisna, ryzka s bílou lysinou. Kdyby jste ji vy nebo někdo z vašeho okolí zahlédli, prosím, ozvěte se na tel. 777680236 nebo 777117598. Asi bude mít namířeno směrem na Bratronice, Běleč, možná až Zbečno, odkud se před měsícem přestěhovala nebo je možné, že se zastaví někde u koní v této oblasti.Moc díky za jakoukoliv informaci ...

Lucie Frantálová

Vloženo 30.7.2008 - 16:48
Nedávno mi utekla kobylka z výběhu u známé - neměla zájem o hřebce. Známá problikala policejní auto a během chvilky byla kobylka na světě. Co čert nechtěl, zaparkovala v pivovaru. Zkus také policii. Třeba se jim už také někdo ozval, že má o koně víc a nebo že má koně vůbec, aniž by ho před tím vlastnil. Jinak držím palce, ať klisnu najdeš. Vím, jak je to na nervy a smutné, když člověk neví, co s tím tvorem, kde je.

Kamila Šmídová

Vloženo 31.7.2008 - 13:59
Kobca se nasla kolem pul 11 ve vesnici,kde puvodne bydlela........Policie to mela hlasene od lidi,kteri ji videli,nastesti se nikde nic nestalo a kobyla je v poradku.

Lucie Votavová

Vloženo 31.7.2008 - 15:45
Dík za dobrou zprávu, kéž by byly vždy jen takové :-)

Lucie Frantálová

Vloženo 1.8.2008 - 11:59
Tak to je dobře. Důležité je, že se nestalo nic nikomu a ani kobylce. Hezký den.

Erika Langerová

Vloženo 2.2.2013 - 17:11
Ahoj píšu maturitní práci, kde se mimo jiné věnuji žaludečním vředům a špalkovitým(tupoúhlým) kopytům. Chtěla bych poprosit vás všechny, kdo máte koníka s těmito chorobami: Budete ochotni poskytnout mi o koni nějaké základní údaje (jméno, věk, plemeno, jak je ustájen, čím krmíte, jak často, jestli chodí pod sedlo, jestli závodíte, kde jste ho koupili, jak dlouho je váš-prostě vše co budete o koni ochotni sdělit) plus jak danou "chorobu" léčíte? Tj. u špalkovitého kopyta- jak upravujete kopyto, kdo ho upravuje, jaké podkovy používáte, jak často kovete..... U vředů by mě zajímala hlavně otázka krmení-co, kdy, kolik, jak často+ jestli má specielní léky nebo doplňky ke krmení A přiložit pár fotek.... Našel by se někdo takto ochotný??? Pokud ano, odpovědi prosím směřujte na email palisco@seznam.cz Předem děkuji za podporu lehce zoufalého studenta :)