Odpuzovač myší

blanka tesnerova

Vloženo 2.7.2007 - 20:27
Dobrý den, máte někdo zkušenost s elektrickým odpuzovačem myší? Můj švagr říká, že to funguje, ale moc tomu nevěřím. A jak reagují koně na ten zvuk (snad UZ?)? A kam se ty myši odpudí? Díky za Vaše zkušenosti. Blanka

Lenka Sklenáková

Vloženo 3.7.2007 - 0:45
Ahojky, vlastni zkusenost nemam,ale v Makru maji u vsech regalu bzucaky proti mysim, a dlouho jsem tam nic pobihat nevidela, takze by to mohlo fungovat, a ze jich tam kdysi pobihalo,mysaku:-) My,nez jsme nastehovali kone domu,jsme meli ve starem chleve, kde byly jenom slipky,potkany. A na ty plati morcata,to mam odskousene.jestli na mysi to nevim,ale potkani se pry boji bud jejichpiskani nebo pachu, vazne nevim. ale od te doby je v mastali klid,vlastne tam nejsou ani mysi, tak nevim.

blanka tesnerova

Vloženo 3.7.2007 - 8:40
A to máš terário ve stáji s morčatama?

Dita Macháčková

Vloženo 3.7.2007 - 8:43
No nejlepší odpuzovač myší jsou kočky. To je zaručené. My jich máme několik a máme tam i morče, takže žádné myši ani potkany tam nemáme a že jich tam byla spousta, než jsme se nastěhovali.

Lenka Sklenáková

Vloženo 3.7.2007 - 11:52
Terarium ne, normalni drevenou bednu,na tom mam ram s pletivem,at se tam nedostanou kocuri a spokojene zijem. Vcera se zrovna narodily 2 mali morcaci:-)

blanka tesnerova

Vloženo 3.7.2007 - 11:55
Tak díky, nejspíš to vyzkouším. Kočky k nám choděj sousedovi, ale žádný valný efekt. Odpoledne jedu pro morče.

Blanka Ledvinová

Vloženo 3.7.2007 - 12:54
A nechceš si k nám zaject pro koťe? Máme krásný a jsou dokonalí odpuzovači myší:-).

blanka tesnerova

Vloženo 3.7.2007 - 20:04
Jsi hodná Blani, ale jak jsem koukala do mapy, máme to k tobě trochu z ruky. Asi nám nic jiného než kočka stejně nezbude. Morčata už si bydlí, leč nepiští...Třeba až se zadaptují.

Lenka Sklenáková

Vloženo 4.7.2007 - 2:19
No jen se netes az se zadaptuji, bo pak nebudes vedet co s malyma. Neboj, ony se rozpindaji az si zvyknou,to pak jen zachrastis travou a to je kravalu...:-)

Dana Vlachová

Vloženo 4.7.2007 - 12:29
Moje zkušenost s morčaty a potkany: dvě morčata ve skleněném terárku na zemi a vedle klec s dvěma potkanicema, které měly možnost chodit si ven jak se jim zachtělo. Běžně lezly k morčatům pro něco na zub - kradly jim hlavně chleba:-)i když měly v kleci vlastní, chovaly se nicméně v terárku zdvořile, protože starší morčice byla někdy na ně nevlídná. Ale že by jim vadilo morčecí pískání, to se mi nikdy nezdálo. Možná byly výjimka:-)

Lucka Kabeláčová

Vloženo 7.7.2007 - 9:55
Ve stájí máme koček moc.. Občas i koťata, ale všechno je takové "polodivoké".. Nicméně efekt žádný. Myší a možná i jené havěti hafo..Můj dědeček měl na půdě vždycky spoustu myší, sežrali co se dalo. Letos v zimě mu tam bratránek nastěhoval fretku (měl ji doma, přestala ho bavit, tak ji dal k dědovi, děda ji nechtěl dole, tak ji hodil na půdu.. Nestrádá, má obrovskoooooou voliéru a pravidelné dědečkovy návštěvy). Do pár měsíců nebyla v celém baráku ani myší noha.. Normálně děda chytal do pastí několik myší týdně, poslední 3 měsíce ani jednu.. Holt šelmička jim asi nevyhovuje..