Fotky

Silver

Vloženo 20.5.2009 - 15:00
Ahoj, máte někdo zkušenost s www.charmofhorses.com? Mají na webu hezké fotky, máte někdo od nich fotky? Jak jste spokojeni? Děkuji za info.

Ondřej Tučný

Vloženo 22.5.2009 - 0:14
Podle mého názoru ve stručnosti: Fotky se mi zdají obyčejné. Tu a tam nesrovnaný horizont, neořezané smetí na krajích fotky (uříznutý sloupek, překážka atd.), sem tam něco roste z hlavy. Žádná zvláštní péče, aby fotka byla hezká.

Silver

Vloženo 25.5.2009 - 10:17
Je pravda že občasné technické nedostatky se najdou, co jsem ale viděl a srovnával fotky z Ptýrova http://www.charmofhorses.com/240509/index.htmzatím jsem lepší nikde neviděl, i když nějaké nedostatky tam jsou. Objednal jsem si tedy fotky ( ze 17.5 ), během chvilky mi přišly náhledy ke schválení ( fotka byla evidentně znovu upravena ), vše bylo ok. Tisk není z fotolabu což je obrovké plus. Papír 260g epson, barvy úžasné.

Helena Görnerová

Vloženo 25.5.2009 - 12:18
Mě se ty fotky také nezdají nijak vyjímečné, bohužel.

štěpánka polková

Vloženo 28.5.2009 - 11:03
Jelikož jsem analfabet přes fotografování a navíc dokumentuji závody na kameru tak jsem velice vděčná, když se najdou lidi jako je pan Hašlar (charmofhorses), Blanka Satranová a další , kteří si udělají čas a fotí. Žádná fotka se mi obyčejná nezdá už proto, že na ní je má dcera se svojí kobčou a vím kolik jim dalo práce , aby se jim povedl pěkný a čistý parkur. Jestli je tam nesrovnaný horizent, neořezané smetí na krajích fotky to nedokážu posoudit a vlastně je mi to šumák. Fotky jsem si nechala od pana Hašlara vytisknout a jsem velice spokojená s jeho přístupem a vyřízením zakázky. Dokonce je poslal dřív než jsem mu stihla odeslat peníze na účet. Díky všem, kteří jsou ochotni tento nádherný sport dokumentovat:0)))

Vendulka Veselá

Vloženo 28.5.2009 - 13:33
No myslím si, že každý fotograf má své rezervy...pokud bych probrala své portfolio před 5ti lety, pravděpodobně bych vyhodila 99% fotografií. Reportážní foto ze závodů se jaksi příliš ozvláštnit nedá, je to prostě dokumentace. Pokud jsem si všimla, tak všechny jsou tohoto charakteru. A ano, našla jsem taky pár nedostatků, např. fotky ze Dne koně se mi vesměs zdají přepálené a v některých dalších albech se najdou fotky, které jsou dost nešťastně ořezané. Ale když jsem na to koukala v časové souvislosti, fotograf/fotografové se lepší. A dobrého fotografa z nikoho jen talent neudělá. Je potřeba hodně práce, hodně kritiky a investice nejen do vybavení, ale i do vzdělávání. Co se týká úprav, netuším, jaké programy dotyční používají, ale Photshop není zrovna nejlevnější sranda...