brigáda u koní

Yvona Formanova

Vloženo 13.2.2012 - 18:41
V jedné diskusi nazvané práce u koní jsem dala dotaz ohledně brigády, ale proto, že to téma je trochu jiné, než je můj dotaz, tak zakládám nové téma.Loni jsem dala spousty inzerátů a obvolávala co se dá,ale nic jsme nesehnali, tak se ptám tady, dá se sehnat brigáda na léto pro spolehlivou a pracovitou sedmnáctku a dvacítku? A kdyby chtěla ta sedmnáctka sebou přítele, který je také spolehlivý a pracovitý, má ŘP skupiny B a T a v těchto dnech si dělá C? Jsou všichni nekuřáci a u koní mají praxi z domu, protože koně doma máme už dvanáctým rokem.Obě mají jezdecké licence, mladší studuje veterinární střední školu a její přítel zemědělku, starší má ŘP sk. B.Zvířata mají všichni tři rádi a práce je kolem nich baví. Můžu se za ně zaručit, že jsou to sice mladí lidé, ale pracanti:-)) Našel by se někdo, kdo by je na léto přijal? Nejlépe asi s ubytováním, protože pochybuji, že by se našlo něco blízko. Starší má zkušenosti s dětma, chodí k nám desetileté děti a učíme je jezdit, pohybovat se a pracovat kolem koní.mladší by to také zvládla.

Yvona Formanova

Vloženo 20.2.2012 - 23:25
Posouvám téma, nikdo nevíte o brigádě pro nadšence? :-)

veveřice

Vloženo 21.2.2012 - 12:33
Tady po česku těžko něco najdete, ale v Německu je toho habaděj a za opravdu DOBRÝ peníze...Takže pokud by Vám nevadilo jet na 2 měsíce o letních prázdninách do německa pracovat u koní tak určitě není problém, tam se hledá na koždém kroku. Jen umět Německy no! :o)

Yvona Formanova

Vloženo 21.2.2012 - 19:00
Reakce na 1437479: Děkuji za radu. Sama jsem před nějakými jedenácti lety,již jako maminka dvou malých dětí v Německu u koní 2 měsíce byla a německy jsem vůbec neuměla, přesto jsem se nějak domluvila. Ale dneska už je doba pokročilá a určitě by dali majitelé stájí přednost německy mluvícím. Domluvila by se zřejmě jen starší dcera.Přesto, máte kontakt na nějakou stáj?

veveřice

Vloženo 21.2.2012 - 19:23
Tak to bohužel nemám, ale stačí zajet do pár stájí v německu a bez problémů najdete ;o)

karolina havlová

Vloženo 23.2.2012 - 9:47
http://www.yardandgroom.com/jobs/jobs.aspx?country=DE tady na té stránce je mnoho inzerátů, ať už pro HPP, nebo jako "working student", kdy člověk pracuje za byt stravu a kapesné většinou kolem 50 euro. Pokud by vás zajímaly i jiné země (a tuhle zkušenost z cizích zemí dcerám vřele doporučuji) stačí kliknout na equistrian jobs a tam nad políčkem search jobs vyberte zemi a dejte search jobs a vyjedou další inzeráty :-) Případně si v kolonce job seekers můžou dcery udělat svůj profil a případný zaměstnavatel je může oslovit i sám :-) I kdyby jen prázdninový, tak pobyt mimo ČR u koní je báječná zkušenost :-)

Yvona Formanova

Vloženo 23.2.2012 - 12:54
Reakce na 1437817: Já moc moc děkuji, starší dcera umí anglicky, tak si s tím jistě poradí, už jsem různě koukala po nabídkách, ale není nad to, když má někdo zkušenost. Nakonec by spíš chtěli kvůli zdokonalení jazyka zřejmě do Anglie, takže uvidíme. Díky