Zase to jezdící auto :-)

Dominika Švehlová

Vloženo 21.9.2007 - 19:31
Svého času tu bylo téma, že se Eqch načítá pomalu a tazatelka to přičítala tomu jezdícímu autu z reklamy. Nějak se mi to nechce hledat, tak otevírám téma nové. Přestože jsi to, Helčo, vyvrátila, tak já teď zjišťuju, že když proklikávám mezi panely na FF, tak z Eqch mi to skočí na jiný panel až poté, co to auto púrojede celou svoji vodní nebo blátivou cestu zleva doprava :-)) Na načítání Eqch to (snad) až takový vliv nemá, ale tohle proklikávání mezi panely jsem si zkusila schválně vícekrát a je to tak :-)

Helena Görnerová

Vloženo 21.9.2007 - 21:24
Budiž, beru na vědomí. A mám jako napsat na Mitsubishi, ať si reklamu příště zaplatí jinde? :o)))

žofré

Vloženo 22.9.2007 - 17:06
Co je to "proklikávání panelů na FF"?Na dotaz na reklamu-co takhle taková malá přesvědčovací akce a referendum-dumám-než by se vyhodnotilo, dojezdí, a každý by mohl spolutvořit :O))

Dominika Švehlová

Vloženo 22.9.2007 - 20:06
Helčo, mě to nijak neva a klidně ať tu ta reklama je. Jen jsem si toho všimla, vím, že tu o tom diskuse proběhla, tak jsem přispěla s postřehem :-) Mám relativně pomalejší počítač, rychlé připojení k netu se brzdí starými vnitřnostmi bedny, možná proto si toho všímám a třeba ty ne - schválně kouknu u manžela, ten má o dost lepší stroj :-)Žofré, asi pošlu mailem foto s vysvětlivkou, pokud nemáš internetový prohlížeč Firefox, tak bych ti nejspíš pouze slovně nevysvětlila :-)

žofré

Vloženo 22.9.2007 - 22:29
Mail došel, příloha taky-víc dělat nemůžete. Budu pracovat lépe a usilovněji :O))Děkuji.