Všestrannost

Lenka Šímová

Vloženo 25.2.2009 - 14:17
Docela mě mrzí, že se na tomto serveru docela opomíjí všestrannost.21.2. byl v Humpolci ples a zde o tom není ani zmínka. Nebo před dvěma roky byla Tereza Jarolímková na ME pony a to se tu taky nikde neobjevilo... Za to tu je každou chvíli reportáž ze zahraničních závodů, kde se účastnil nějaký český jezdec bez valného výsledku. Proč se nevěnujete všem disciplínám stejnou mírou?

Helena Görnerová

Vloženo 25.2.2009 - 15:05
Protože nejsou dopisovatelé. Jsme v redakci dvě, řešíme to jako každá redakce externisty, za všestrannost pro nás dělá Zuzka Šedá. Situace na "trhu" autorů je v ČR bídná, bojuje s tím jezdectví, jezdec i my, všichni do jednoho. A být současně na několika místech bohužel nelze. Navíc v době, kdy byl v Humpolci ples, já jsem byla vážně nemocná mimo (pozvánka na ples tu samozřejmě byla!). Navíc momentálně je pro nás existenčně důležité postavit nový systém pro provoz tohoto webu (viz jiné diskuze), což mě vytěžovalo poslední 3 měsíce i 20 hodin denně. Letos přecházíme na nový redakční systém, nový systém tvorby autorů, rozjeli jsme přes zimu několik překladových dlouhodobých seriálů a nachystali jsme spolupráci např. v dosud nevykryté etologii koní.. na dva lidi toho zatím, troufnu si říct, stíháme dost :o)) Ale nebojte, v sezóně se zas všestrannosti věnovat budeme, plánujeme zpravodajství ze všech významějších akcí, některá on-line. Také s pony komisí je (konečně) domluvena větší spolupráce, snad se vše zadaří tak, jak do toho nyní mají externisté chuť a sílu. Někdy zůstává bohužel jen u slibů a nasmlouvané články nechodí. V silách redakce je věci připravovat a rozjíždět, rozvíjet, bohužel ne již to, zda autor skutečně slíbené dodá. Jakoukoliv odborně zdatnou, dobře píšící, pomocnou ruku - tedy i tu vaší - vítáme.

Jana Syrová

Vloženo 25.2.2009 - 16:22
Já na plese v Humpolci byla a reportáž z takového plesu nestojí ani za pár slov ... zbytečně by tu zabíral prostor.Tak bídně, neprofesionálně udělaný ples už jsem dlouho nezažila. Škoda peněz za vstupenku :-(

Helena Görnerová

Vloženo 25.2.2009 - 16:25
No, my jsme s Dominikou obě snad tak stavěné, snad prostě tak vytížené, že plesy, upřímně, nejsou gro našeho zájmu. Obě raději budeme v ty hodiny zajišťovat obsah EQCH, než někde tralalákovat :o) Ale vím, že to není obecné a tak to i, prosím, všichni berte. mě třeba udivuje i galavečer on-line - mrknu už jen ze zvědavosti, jaký to bude mít význam :o) Ale s plesem všestrannosti mě překvapuješ, vždy´t to bývaly dobré zábavy, ne?

Jana Syrová

Vloženo 25.2.2009 - 16:31
"Obě raději budeme v ty hodiny zajišťovat obsah EQCH, než někde tralalákovat :o)"....naprosto souhlasím! Já už raději také budu dělat plodnější věci něž chodit na ples věstrannosti.Já byla na tomto plese po druhé po devíti letech. Musím říct, že úrověň rapidně klesla, návštěvnost také. Asi bych si tak slavnostní večer představoval trochu jinak, ale já si můžu představovat co chci, že :-)))Takže jsme byli všichni tak trochu zklamaní, odcházeli jsme kolem půlnoci, to už tam byla tak třetina lidí a předsevzali si, že příští rok určitě nepůjdem.:-(

Lenka Šímová

Vloženo 25.2.2009 - 19:58
Dovolím si nesouhlasit. Jezdíme každý rok a vždy je to velmi pěkný ples. Lidí bylo tak akorát, abychom se na parketu neušlapali. Jinak ti, co tam nebyli, se omluvili kvůli chřipce.

Helena Görnerová

Vloženo 25.2.2009 - 20:21
To je vždy otázka subjektivního vnímání. Já zatím beru lidi kolem všestrannosti jako prima partu, takže věřím, že se obecně bavili. Co se týče psaní byste je ale měla tedy pošťouchnout, má-li kdekoliv něco vycházet. Nikdo nepíše a jak jsem již řekla, to není problém jen nás. Znám velmi dobře situaci v českých vodách autorských. Nemáme zdroje, je potřeba dolít novou krev ;o)

Petra Slavcová

Vloženo 26.2.2009 - 17:02
Tady přece nešlo o ples, to byl jen příklad. Šlo o všestrannost obecně. Taky bych uvítala víc článků, ale chápu, že dopisovatelé nejsou a vy máte moc práce.Tímto vyzývám příznivce všestrannosti, aby přiložili svou ruku k dílu (pero k papíru) a podělili se s námi o své zážitky.Jen mám občas pocit, jestli v některých článcích nejde spíš o to o kom jsou, než o čem jsou :-((

Jana Syrová

Vloženo 1.3.2009 - 12:31
Já netvrdím, že se lidi nebavily, jen si myslím, že když je to reprezentační ples, tak by měl reprezentovat. Měl by být profesionálně udělán, měl by být slavnostní, měl by mít úroveň ... ples mi spíš připomínal venkovskou tancovačku. Já tu nechci kritizovat pořadatele, píšu to proto, že je mi spíš líto, že ten ples byl jaký byl.Vždyť by to měla být oslava téhle krásné disciplíny, mohlo by tam být třeba sestříhané video ze závodů, medailonky jezdců a koní... nebo cokoli jiného.... nevím...teď mě rychle nic nenapadá.A hlavně by tam měla být slušná kapala, protože to duo, co tam 15 min. zpívalo a půl hodiny odpočívalo, mi přišlo velmi mizerný.Vrcholem bylo půlnoční překvapení... že slečna v teplákách si přitáhla trampolínu a začla na ní skákat. Doskákala a odešla...Já jsem zažila reprezentační plesy např. ministerstva dopravy ... takže nějaké srovnání mám ... P.S. je to otázka financí nebo schopností lidí udělat kvalitní ples?

Veronika Machová

Vloženo 11.3.2009 - 19:14
Abych se vrátila k tomu že je zde málo info o všesrtannosti tak mně napadlo nešlo by se třeba domluvit s provozovatelem stránek Všestrannost.cz aby zde v řádce drezura, enduranc,.....western bylo i všestrannost a kliknutím by se automaticky otevřeli stránky na všestrannost.cz myslím takovou spolupráci vy by jste s tím neměli práci a místní lidi by byli spokojení tam je informací dost zdravím veronika

Helena Görnerová

Vloženo 11.3.2009 - 19:23
My právě se Zuzkou dlouhé roky spolupracujeme, to jste si zde asi mohla v článcích všimnout. Dělá, co může. Ale to, o čem píšete, je rozjednané na více frontách a ještě to tu nebudu prozrazovat ;)Primárně řeším, že NEJSOU dopisovatelé.. v žádné redakci.