Vložení nového objektu

Šárka Labajová

Vloženo 29.4.2008 - 9:05
Prosím dnes jsem vložila nový objekt, ale zatím v adresáři objektů není, teď nevím , jestli jsem postupovala správně ?Nebo je nějaká časová prodleva do zobrazování se ? Děkuji za odpověď.

Dominika Švehlová

Vloženo 29.4.2008 - 9:17
Každý nový subjekt musí admini schválit, takže s malinkou časovou prodlevou počítejte. Nicméně vše se schvaluje několikrát denně, pokud byla vašim subjektem Stáj Lidka, je už schválená a v adresáři subjektů ji uvidíte.

Šárka Labajová

Vloženo 29.4.2008 - 10:20
Děkuji za odpověď a zdravím :-)

Lucie Hladová

Vloženo 29.4.2008 - 17:04
Jj, přesně tak, taky už jsem schvalovala...

simona Pivoňková

Vloženo 6.5.2008 - 17:23
mohu se zeptat, proč jsou v subjektech některé 2x Třeba Farma Hrádek tam má duplicitu a tuším ještě jedna stáj. Nelze v subjektech oddělit ustajovatele od obchodníků - viz přilby, doprava... ?

Helena Görnerová

Vloženo 6.5.2008 - 19:11
No to je velmi jednoduché. Když se podíváš do rozdělení subjektů, mohou mít někteří záznam jako ranč (ustájení, výcvik atd.) nebo stanice jezdeckých stezek (klidně i bez dalších služeb, jen spaní, nebo naopak s vyjížďkami) nebo obchod ad. Každý záznam daného subjektu by měl v dané kategorii popisovat jen ty služby, které v ní dělá. To, že to tam tak lidé nezadávají, neošetříš preventivně nikdy úplně. Úkolem admina subjektů je tedy toto postupně pročistit (což dělá Alex-Sandra už řekla bych rok? denodenně..), se subjekty komunikovat, záznamy aktualizovat. Všechno toto probíhá, denně, ze strany Alex i z mé. Opět by to zde mnozí mohli potvrdit, píšeme jim.Holt to ještě chvíli potrvá. reakce autorů nejsou z nejrychlejších.Možná - a tak si myslím, že by to bylo nejlepší řešení - už dnes po 11 letech není takové drobné členění nutné, vychází z historie. Dnes se úlohy prolínají, služby také a tak bychom asi mohli ony kategorie úplně zrušit a udělat adresář dělený jen místně. Je to v návrhu a musíme to probrat společně. Zkuste si k tom své říci i vy, z praxe.

Lucie Hladová

Vloženo 8.5.2008 - 17:54
JJ, dělám to od 4. dubna 2007 :o))Jinak, já bych asi taky vyházela to rozdělení a shrnula to. Je lepší když si každý vypíše pod tečkou/pomlčkou co dělá a nazdar. jednoduše stručně výstižně. Žádný bláboly.. téměř každý má teď stejně svůj web. Ale zase je mi líto, když někdo zada pouze web a nazev, to pak patří do odkazů. Adresář má obsahovat i informace, ten základ...sakra... většinou to doplnim z webu. Zatím nejsem tak radikální a nemažu, čím víc subjektu bude adresář znát tím lépe, ne? :o) Bohužel teď je to takové chaotické, ráda bych to vše ucelila...ale...Teď se snažim jen aby se subjekty neopakovaly ve stejne kategorii aaby ještě existovaly - pokud jsou registrovány... a schvaluju/přidávám nové...Luca

Blanka Richtar

Vloženo 9.5.2008 - 11:25
Rozhodně bych sloučila Ranče a Chov koní, pak možná Obchody a služby s Přepravou koní, protože přeprava je také služba. U jezdeckých stezek - tam je dobré mít vlastní kategorii, aby člověk nemusel projíždět všechny stáje, zda náhodou nemají stanici. Školy a expozice bych nechala tak, jak jsou, to nemá se stájemi už tak moc společného, navíc je to asi okrajová rubrika.

Helena Görnerová

Vloženo 9.5.2008 - 20:49
Přeprava vznikla tak, že jsme jí potřebovali vyselektovat z Inzerce a sami jste navrhovali novou kategorii v Subjektech. Také bych ale řekla, že sloučení s Obchody bude lepší - máš pravdu, služba jako služba. Těmi stezkami si právě nejsem úplně jistá a uvítala bych víc zpětné vazby. I když dnes mají svou kategorii, spousta lidí NEČTE a zadává ranče tak, že vypisuje i kolonky stezek a naopak.. a pak se diví a reklamují, že systém (správně :o) zobrazuje jen to, co v dané kategorii zobrazit má. Čili s tím vším slučováním a předěláváním se bude muset změnit systém vkládání (další programové úpravy, další čas, bohužel) a nebude to hned. Ale určitě to slučování také vidím jako cestu.

Kateřina Dietiová

Vloženo 8.8.2008 - 12:54
Dobrý den všichni, velice se omlouvám, asi budu "za blbce" ale nějak nevím, kde mám hledat onen "formulář nahoře", kterým se vkládají objekty do adresáře subjektů. Vůbec nikde ho nemohu najít, můžete mi to, prosím, někdo polopatě vysvětlit? :-DDD Jinak chtěla jsem zaregistrovat kamarádky stáj Farma Sedlár, ale nevěděla jsem co s tím, když ten formulář prostě nevidím, tak jsem to poslala na mail lachtan@equichannel.cz. Nevíte, prosím, jestli to lze i takhle (admin...)? Děkuji moc,Káťa

Kateřina Dietiová

Vloženo 8.8.2008 - 12:59
Jéééé, už jsem to našla, ale musela jsem se přihlásit, je to malé písmo, tak jsem to totálně přehlédla...ale ta fotka tam vložit nešla, není tam na to kolonka...

Dominika Švehlová

Vloženo 8.8.2008 - 13:01
Takže polopaticky .-)otevřeš si web equichannel.cz a jsi na titulce > přihlaš se do systému > v levém sloupci si klikni na adresář subjektů > jsi na stránce, kde máš odshora dolů odkazy podle jednotlivých krajů a okresů > nad tím tmavé liště máš bílým písmem "přidat" (lišta pod žlutou lištou pod logem Eqch) klikni na to > vyjede ti ten formulář, který vyplníš a vložíš, někdo z adminů ho schválí a subjekt bude veřejně vidět

Dominika Švehlová

Vloženo 8.8.2008 - 13:01
Jaká fotka? Je tam kolonka "logo" (dole).

Helena Görnerová

Vloženo 8.8.2008 - 13:08
Posílat mailem nelze. Omlouvám se, ale už kor ne na mou adresu - vybírám denně k vyřízení stovky e-mailů a věci, které si můžete udělat sami, prostě nezvládám vyřizovat. Je mi líto. Už takhle čekají lidé na mou odpověď i dva měsíce.Snad jste pochodila po intruktáži od Jaji a jinak pro všechny - přečtěte si nahoře ten odkaz NÁVOD. Tím byste měli na každém webu, kde jste prvně, začít. Děkujeme za pochopení :o)

Helena Görnerová

Vloženo 8.8.2008 - 13:18
Subjekt jsem vám tedy upravila, doplnila mailovou adresu (proč jste ji nevypsala?) a udělala jsem z vašeho webu jakýsi obrázek - logo, snad vyhovuje http://www.equichannel.cz/adresar/kategorie1/ukaz129#adresa1175. Pokud ne, změňte si jej už sama, dole je kolonka LOGO. Hlavně dobře pojmenujte ten obrázek - žádná diakritika, mezery, lomítka nebo velká písmena.

Kateřina Dietiová

Vloženo 10.8.2008 - 20:40
Jojo, mockrát děkuji, ani nevím, proč jsem ten mail nevyplnila, prostě asi roztržitost. Chápu, že přes ty maily to nejde, já jsem jen pořád neviděla slovo "formulář", no prostě tam bylo slovo "přidat", holt někomu to trvá chvíli déle, páč si sedí na vedení...omlouvám se. Nyní již vím, co a jak. Díky.:-))Káťa