Velikost fotografií

Monika Brucknerová

Vloženo 24.1.2014 - 8:30
Zdravím všechny EQCH, ptám se jen tak na okraj. V diskuzích je velikost fotografií daného uživatele jasná, ale když si člověk rozklikne daný profil, velikost fotografie je dost malá. Nedalo by se prosím zapracovat na této velikosti? (Mám novou fotku krásné Czarowniczky a není nic vidět:-D).

jari

Vloženo 28.1.2014 - 7:34
Ty seš krásná i bez zvětšení......

Hana Kaufmanová

Vloženo 8.6.2015 - 16:42
Velikost fotografií trochu jinak: nedala by se automaticky zmenšit každá příliš velká vložená fotografie v diskuzi, abychom ji viděli najednou celou, bez rolování?

Helena Smutná

Vloženo 17.6.2015 - 0:50
Reakce na 1555565: Klikni na tu fotlku ještě jednou a ona se ti ukáže podle tvého monitoru. Chvilku to pravda trvá... ale automaticky se ti to zmenší. Dělám to takhle už dobu, protože některé fotky bývají opravdu příliš veliké. Tím pádem se taky dlouho načítají. Takže si prohlížím (s tím dodatečným klikem) jen ty, které chci opravdu vidět. Umím si docela dobře představit, jakou paseku asi dělají tyhle velké fotky na serveru Equichannelu. Resp. kolik místa zbytečné zabírají. Provozovatel EQ má jistě mnoho jiných a závažnějších chyb, které musí/měl by řešit. Inzerci, strukturu, celkový vzhled, další potřebné funkce... Marný, marný, marný... Prostě na tu fotku klikni ještě jednou, a je to. Aspoň tohle dobře funguje.