Tlačítko Zrušit v diskuzích pod články

mismon

Vloženo 29.11.2008 - 12:11
Když chci přispět v diskuzích pod článkem, pravidelně se mi stává, že automaticky kliknu vlevo pod textem a... celý text si smažu. I tady má člověk zažité, že příspěvek se odesílá kliknutím vlevo, proč je tedy struktura diskuze pod články jiná a figuruje tam tlačítko Zrušit?Možná jsem neschopná, nicméně dnes se mi podařilo smazat si takto úspěšně dva dlouhé příspěvky, druhý byl vytvořen proto, že jsem si první smázla tímto způsobem, ale to mi nezabránilo to zopakovat... jsem holt nenapravitelná asi;-) Nebo spíš zvyk je železná košile? Proč je tam tlačítko Zrušit a proč tak nešikovně?

Helena Görnerová

Vloženo 29.11.2008 - 14:42
Zvyk, železná košile (co ten problém s tvým mailem, už dobrý? :o)) Míšo Míšo!Ale nechám to předělat, bude to lepší. Máš pravdu, škoda každého příspěvku. Zatím se holt musíš sama ovládat, když ovládáš :o)) Spíš tu mají lidé problémy, že jim vytiká dvouhodinové spojení, než to dopíšou; že by si pletli zruš a odešli, to většinou ne :o))Zkus to znovu, Same. A já ti nechám po víkendu vytvořit odolnější prostředí.

mismon

Vloženo 29.11.2008 - 16:41
Už nezkusím, nemám na to nervy:-) Když píšu dlouho, n aučila jsem si předtim udělat Ctrl C, ale tohle nezvládám;-) A mail vyřešen smazáním druhé registrace, o které mi už ale nepřišlo nikdy potvrzení, protože to zrovna nechodilo nic... díky;-)

Helena Görnerová

Vloženo 29.11.2008 - 16:50
Ano, chápu. Za všechno může EQCH :o)) Chyba zásadně není na straně pisatele :o)) Tak třeba příště už se to povede :o))) Docela jsi mě v pracovní sobotě pobavila, díky :o))

mismon

Vloženo 29.11.2008 - 18:26
Nebuď vztahovačná:-) Třeba ten problém s tím Smazat už mám dlouho, akorát jsem holt dneska zase chtěla něco napsat... problém je samozřejmě na mé straně, takže to ber pouze jako připomínku, jak by to mohlo být více userfriendly a blbuvzdorné.Sama musím v práci "vymýšlet", jak má fungovat databáze, s kterou pracují učitelé nebo asistentky ve školách. Spustila se nehotová, hlavně rychle, rychle, a za pochodu se opravují chybky... navíc je nemůžu opravit sama, ale přes dalšího člověka zadávat programátorům... takže chápu, že ti potom přijde pozice čudlíku jako malichernost, když si nějakej blbeček není schopnej přečíst, co odklikává, tak ať si to smaže;-)

Helena Görnerová

Vloženo 29.11.2008 - 19:11
"Nebuď vztahovačná:-) ":o)))) Jistěže nejsem, proto smajlíky místo uražené odpovědi. Míšo, podle sebe soudím tebe viď :o)) Klid.Po víkendu to zblbovzdorníme. Já si to píšu do deníčku. Už nebudu dělat větší změny v systému, který se výhledově bude měnit, ale tohle půjde web4ce určitě velmi rychle.PS: Tuhle praxi mám také za sebou, neboj.

mismon

Vloženo 29.11.2008 - 19:13
Ale no ták, já tam taky mám smajla;-)