RSS

Helena Görnerová

Vloženo 25.5.2006 - 8:29
Dostala jsem již mnoho užitečných rad, kudy do toho, ale zatím neplánujeme. Vyvíjíme totiž úplně nový celý publikační systém, nemůžeme to teď zahodit a věnovat se něčemu jinému, to bychom nový Equichannel neměli nikdy. Takže vás zatím nepotěším. RSS je pro nás zatím někde na chvostu priorit. Nejdřív nový systém, pak na něj můžeme něco šroubovat. Teď bychom to dělali zbytečně. (Pro vysvětlení - nejsme profesionální sro se zaměstnanci a hromadou peněz či programátorů :)

Helena Görnerová

Vloženo 25.5.2006 - 13:15
No, Ilčo.. nehci to zakřiknout, ale už v červnu bychom některým z vás mohli zpřístupnit prototyp ke hraní ;) Plný provoz ještě nevím, ale dodavatelé konečně zafungovali, tak snad zanedlouho. Mám napsat nějaký canc "co nového v EQCH"? :))

Hanka Šmerdová

Vloženo 29.9.2006 - 10:32
Ma nebo bude mit equichannel RSS?

Helena Görnerová

Vloženo 29.9.2006 - 10:55
Zatím neplánujeme, máme ještě hafo práce na novém systému. Takže pokud ano, tak až v nějaké další vývojové fázi. Zatím jsme ale dostali pouze dvě prosby o RSS, obávám se, že by to drtivá většina nevyužila.

Hanka Šmerdová

Vloženo 29.9.2006 - 11:17
ok, ja se jen ptala. Jeste mam jednu prosbu. Uz hrozne dlouho a nevim kde vsude mam jeste pozadat :-) jednou jsem si zaregistrovala ucet tady (uzivatelske jmeno Hanzy) a pak zapomela heslo a pak zaregistrovala znovu (pod uzivatelskym jmenem hanicka). Na Hanzy mam email, ktery bych chtela pouzivat tady na tomto uctu. Neslo by ten stary smazat? Uz jednou jste mi psala ze mam z toho mailu napsat zadost, aby bylo jasne ze je opravdu muj. Psala jsem, ale uz je to nejakou dobu a porad to tam je. Vim, ze toho mate hodne a takove prkotiny jsou ve fronte, ale neni to hned? Zruseni jednoho uzivatele? Prosim prosim :-)

Hanka Šmerdová

Vloženo 3.10.2006 - 12:31
hm, tak dekuju :-(

Helena Görnerová

Vloženo 3.10.2006 - 13:23
Haničko, já jsem se zrovna poslední dva týdny stěhovala. Takže se omlouvám za zdržení, ale fakt jsem řešila jen věci nezbytně nutné k chodu celého projektu. Právě se nacházím ve změti věcí, hadrů a krabic, rozmístěných do výše kolen po celém bytě, je to poněkud náročné na hlavu...Ten uživatel je smazaný, měl by ti jít mail změnit.A k té tvé starší nabídce výpomoci - ještě platí? :o)Zrovna třeba aktualizace adresářů by se moc hodila. Zvýšila bych ti uživatelská práva a můžem to zkusit.Díky, Hel

Hanka Šmerdová

Vloženo 3.10.2006 - 14:00
Jasne, ze plati:-) Bylo by fajn s vami spolupracovat. Tak jak bude cas, nebo budete mit chvili, napiste treba mail v cem presne by to spocivalo a vrhnu se na to:-)